cross out dream apart
preloader

REZERWACJA ON-LINE

  Przyjazd
  Wyjazd
Wyczyść
Wybierz date przyjazdu

Bon Turystyczny

Bon turystyczny Rodzinne wakacje z Dream Apart

 

Dream Apart - Apartamenty przystąpił do programu Polski Bon Turystyczny 500+. Bon możesz zrealizować płacąc za pobyt, w którym uczestniczy dziecko. Bonem można uregulować należność za pobyt rodziny, nawet jeśli w ramach oferty dzieci przebywały nieodpłatnie. Bon jest formą rozliczenia bezgotówkowego. Aby skutecznie skorzystać z bonu należy:

1. Zarejestrować się w PUE ZUS (posiadać indywidualne konto) i aktywować Polski Bon Turystyczny. Na podany tam adres mailowy i SMS Gość otrzyma 16-cyfrowy kod, który posłuży recepcjoniście do rozliczenia Państwa pobytu bonem.

2. Rozliczamy należności bonem tylko za rezerwacje dokonane bezpośrednio w Dream Apart (telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem systemu rezerwacji on-line na stronie www.dreamapart.pl).

3. Podczas składania rezerwacji poprosimy o 16 cyfrowy kod, a następnie posłużymy się nim blokując określoną wartość środków na poczet pobytu na platformie ZUS. Działanie to będzie wymagało uwierzytelnienia, dlatego otrzymacie Państwo SMS oraz e-mail z kodem PIN, który potrzebujemy do dokończenia blokady środków na Państwa koncie na poczet realizowanej u nas rezerwacji. W tym procesie niezbędnym jest, byście mieli Państwo dostęp do telefonu lub skrzynki mailowej, które wskazaliście Państwo w PUE ZUS.

4. Pozostałą część należności z tytułu rezerwacji opłacacie Państwo kartą lub przlewem przed zameldowaniem zgodnie z warunkami rezerwacji. W związku z tym, że pobyt jest co do zasady realizowany na rzecz dziecka nie może być jednocześnie pobytem biznesowym, dlatego na pozostałą część płatności nie wystawimy faktury na firmę.

Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na stronie ZUS.


REZERWACJA TELEFONICZNA 
+48 33 471 21 31

REZERWACJA EMAIL  
info@dreamapart.pl

© 2023 Dream Apart - wszystkie prawa zastrzeżone.

design by : LEMONPIXEL.pl  /  Rezerwację online obsługuje : HOTRES.pl

Bezpieczny nocleg Covid free zone