cross out dream apart
preloader

REZERWACJA ON-LINE

  Przyjazd
  Wyjazd
Wyczyść
Wybierz date przyjazdu

Dlaczego noclegi w apartamentach zyskują na popularności w czasie pandemii?

Wpływ pandemii koronawirusa odczuła już większość przedsiębiorców, jednak szczególnie dotkliwy cios otrzymała branża hotelarska. Już od kilku miesięcy hotele drżą o swoją dalszą przyszłość, ale mimo to wciąż wierzą, że uda im się wyjść z tego kryzysu. Niestety, od 7 listopada hotelarzy ponownie obowiązują kolejne, ścisłe restrykcje. Do 29 listopada możemy wynajmować apartamenty tylko na pobyty służbowe, a goście muszą podpisać oświadczenie, że są na takim właśnie pobycie. Mimo nowych restrykcji, w trakcie tzw. drugiej fali pandemii zaobserwować można wzrost zainteresowania wynajmem apartamentów, które są chętniej wybierane niż tradycyjne pokoje hotelowe. Zobacz, dlaczego warto skorzystać z takiego rozwiązania.
 

Działalność hoteli – koronawirus a rezerwacja pokoju hotelowego

W związku z obecną sytuacją epidemiczną, działalność hoteli została niemal całkowicie wstrzymana. Jedynym wyjątkiem pozostają wyjazdy służbowe pracowników, którzy wciąż mogą korzystać z rezerwacji pokoju hotelowego. Mimo to warto pamiętać, że decydując się na nocleg w hotelu w dobie koronawirusa, jesteśmy bardziej narażeni na zarażenie wirusem niż w przypadku niezależnych apartamentów.
 
Z czego to wynika? Mamy tu na myśli przede wszystkim sam plan hotelu, w którym znajdziemy wiele części wspólnych, m.in. recepcję, lobby, czy też korytarze hotelowe. Kontakt z innymi osobami jest tu praktycznie nieunikniony, a możliwość separacji od innych staje się niemożliwa.

Kolejnym aspektem jest brak aneksu kuchennego w pokojach hotelowych, co jest dużym ograniczeniem, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że lokale gastronomiczne również są zamknięte. Oczywiście większość hoteli wychodzi naprzeciw potrzebom swoich gości i oferuje możliwość zamówienia posiłku do pokoju, jednak wciąż pozostaje tu problem kontaktu z innymi osobami.
 

Koronawirus: hotele czy apartamenty?

Zachowanie dystansu społecznego to w dzisiejszych czasach podstawowa zasada, którą powinien kierować się każdy w kontaktach międzyludzkich. Niestety, w przestrzeniach hotelowych nie zawsze możemy się jej trzymać, chociażby z uwagi na bliskie położenie sąsiednich pokoi i możliwość spotkania z innymi gośćmi. W takiej sytuacji o wiele lepszym rozwiązaniem jest pobyt w apartamencie.

Wypoczynek w apartamencie to gwarancja komfortu i bezpieczeństwa, a także całkowite ograniczenie kontaktu z innymi osobami. W naszej ofercie przygotowaliśmy przestronne, w pełni niezależne apartamenty, składające się z kilku pomieszczeń. Dbamy o to, by każdy apartament wyposażony był w niezbędne meble i urządzenia, dzięki czemu można w nim czuć się dosłownie jak w domu. Do Państwa dyspozycji pozostają tu aneksy kuchenne lub osobne kuchnie, w których można samodzielnie przyrządzać posiłki, bez konieczności zamawiania jedzenia i spotykania się z innymi osobami. Nasze apartamenty posiadają także wyjście na prywatny balkon lub taras, z którego rozpościera się malowniczy widok na góry. Poranna kawa na tarasie lub wspólny obiad z rodziną w ciepłych promieniach górskiego słońca jest tym, czego z pewnością nie doświadczymy podczas pobytu w małym pokoju hotelowym.
 

Bezpieczny pobyt w apartamentach Dream Apart

Bezpieczne rezerwacje noclegu, ścisłe procedury związane z dezynfekcją i czyszczeniem obiektów noclegowych to obecnie standardy, z jakimi wiąże się działalność hoteli. Koronawirus nie odpuszcza, zatem naszym zadaniem jest dołożenie wszelkich starań, byście mogli się Państwo czuć u nas bezpiecznie i swobodnie.
 
W trosce o bezpieczeństwo naszych wczasowiczów umożliwiamy szybką rezerwację noclegu on-line wraz z natychmiastowym potwierdzeniem, a także możliwość płatności kartą, Dotpay lub przelewem. Co więcej, decydując się na pobyt w jednym z naszych apartamentów, gwarantujemy możliwość bezkontaktowego meldowania, co dodatkowo minimalizuje kontakt z osobami postronnymi.
 
Nasze apartamenty są regularnie czyszczone i dezynfekowane, zachowując przy tym najwyższe standardy bezpieczeństwa. Przed Państwa przyjazdem upewniamy się, że udostępniany lokal jest gotowy do przywitania gości i wyposażony w środki ochrony osobistej, jak m.in. dozowniki z mydłem antybakteryjnym w łazienkach. Oferujemy także śniadania lub pełne wyżywienie (śniadania, obiady, kolacje) z dowozem do drzwi Państwa apartamentu.
 
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych apartamentów w Dream Apart. Tu każdy ma okazję choć na moment zapomnieć o szalejącej pandemii i oddać się wypoczynkowi w malowniczej, górskiej scenerii!

© 2023 Dream Apart - wszystkie prawa zastrzeżone.

design by : LEMONPIXEL.pl  /  Rezerwację online obsługuje : HOTRES.pl

Bezpieczny nocleg Covid free zone