cross out dream apart
preloader

REZERWACJA ON-LINE

  Przyjazd
  Wyjazd
Wyczyść
Wybierz date przyjazdu

Ferie zimowe z dziećmi w górach – gdzie warto się wybrać?

Już tylko kilka tygodni dzieli nas od długo wyczekiwanych przez wszystkie dzieci ferii zimowych 2021. Ze względu na pandemię COVID-19 w tym roku będą one niestety zupełnie inne niż zwykle. Rząd postanowił skumulować wypoczynek zimowy w jednym terminie dla wszystkich województw: od 4 do 17 stycznia. Czy to oznacza, że mamy zrezygnować z wyjazdu na ferie z dziećmi? Oczywiście, że nie! My się zimy nie boimy, dlatego już teraz zapraszamy Was tam, gdzie zimą wypoczywa się najlepiej – w Beskidy!
 

Ferie zimowe 2021: jak białe szaleństwo, to tylko w Beskidach!

Świeże powietrze, zabawy na śniegu i beztroskie zjazdy na sankach lub nartach – niemal każde dziecko czeka na to przez cały rok. Zimą kierunek wyjazdu na ferie zimowe z dziećmi może być zatem tylko jeden – jedziemy w góry! I choć pierwszą myślą dla wielu osób jest wyjazd w Tatry, to my dzisiaj chcemy zabrać Was tam, gdzie zimowy urlop nie musi kojarzyć się z  zatłoczonymi stacjami narciarskimi i długimi kolejkami do wyciągu.

Beskid Śląski to idealne miejsce na ferie w górach, gdzie czekają na nas nie tylko dobrze przygotowane stoki narciarskie, ale i cała masa zimowych atrakcji. Tutaj żadne dziecko nie będzie miało czasu na nudę, a dorośli będą mogli naprawdę wypocząć bez natłoku turystów. Ustroń, Szczyrk, Wisła – te urokliwe miasteczka z pewnością Was nie zawiodą!
 

Ferie z dziećmi w Ustroniu

Ustroń to niezwykle klimatyczne miasto uzdrowiskowe położone w dolinie Wisły, które właśnie zimą zachwyca najbardziej. Wystarczy raz przyjechać na ferie zimowe do Ustronia, by dać się zachwycić niezliczonym atrakcjom. Zimą zdecydowanie królują tu doskonale przygotowane trasy narciarskie oraz ponad 100 kilometrów szlaków turystycznych i spacerowych, które są prawdziwym rajem dla osób preferujących aktywny wypoczynek.

Wśród największych atrakcji dla dzieci zaliczyć należy przede wszystkim wyjazd kolejką linową na górę Czantorię oraz wycieczkę do Leśnego Parku Niespodzianek, który zimą staje się jeszcze bardziej magiczny niż kiedykolwiek. Nie zapominajmy o najważniejszej atrakcji dla każdego dziecka – saneczkowym szaleństwie i możliwości ulepienia ogromnego bałwana z rodzicami!
 

Ferie na nartach w Szczyrku

Szczyrk to kolejny punkt na mapie Beskidu Śląskiego, który świetnie sprawdzi się jako miejsce na ferie w górach z dziećmi. W ostatnich latach nazywany jest narciarską stolicą Polski, a wszystko to dzięki licznym atrakcjom dla narciarzy w każdym wieku. Miłośnicy szusowania na stoku mają tu do dyspozycji aż 9 kolei linowych oraz 40 kilometrów tras zjazdowych, w tym trzy oświetlone trasy w jednym z najnowszych ośrodków, Szczyrk Mountain Resort.

Na najmłodszych wczasowiczów czekają tu szlaki turystyczne, idealne na mało wyczerpujące spacery, a także Kanapowa Kolej Linowa, którą można dostać się na Skrzyczne. Podczas ferii zimowych w Szczyrku dzieci mają okazję nauczyć się jazdy na nartach, a także poszaleć na łyżwach na miejscowym lodowisku.
 

Ferie z rodziną w Wiśle

Wisła to niekwestionowana perła Beskidu Śląskiego, położona u stóp Baraniej Góry (1220 m n.p.m.), czyli miejsca, gdzie swoje źródło ma Wisła. Ta niewielka, malownicza miejscowość, z której pochodzi sam Adam Małysz, zachwyca turystów przede wszystkim zimą. Narciarze i snowboardziści mogą tu skorzystać z wielu tras zjazdowych, a także wyciągów krzesełkowych, orczykowych i talerzykowych.

Każda ze stacji narciarskich w Wiśle posiada swoją szkółkę narciarską, dzięki czemu dzieci mogą tu doskonalić swoje umiejętności i bezpiecznie szusować na odpowiednio przygotowanych dla nich trasach. Jedną z największych atrakcji dla dzieci jest także Zimowy Plac Zabaw przy Stacji Narciarskiej Stok.  Najmłodsi mogą tu bawić bez końca na górce do zjazdów saneczkowych oraz karuzeli pontonowej.

Miejsce na ferie zimowe w górach wybrane? To wspaniale! Zapraszamy zatem do zapoznania się z ofertą Dream Apart. Oferujemy luksusowe apartamenty do wynajęcia w najpopularniejszych kurortach wypoczynkowych Beskidu Śląskiego - Ustroniu, Szczyrku oraz Wiśle. Zapewniamy również śniadania lub pełne wyżywienie z dowozem do apartamentu. Wszystko po to, byś czuł się u nas komfortowo i bezpiecznie!

Życzymy niezapomnianych wrażeń podczas ferii w górach i przypominamy o tym, by zarówno na stoku narciarskim, jak i poza nim dbać o bezpieczeństwo swoje i innych. Zachowujmy dystans, dezynfekujmy dłonie i cieszmy się zimową aurą w Beskidach! 

© 2023 Dream Apart - wszystkie prawa zastrzeżone.

design by : LEMONPIXEL.pl  /  Rezerwację online obsługuje : HOTRES.pl

Bezpieczny nocleg Covid free zone