cross out dream apart
preloader

REZERWACJA ON-LINE

  Przyjazd
  Wyjazd
Wyczyść
Wybierz date przyjazdu

Kiedy odbędą się ferie zimowe 2022?

Do ferii zimowych zostały niespełna trzy miesiące. Co ważne planowany jest powrót do starych zasad odnośnie organizacji zimowych wakacji. To bardzo dobra informacja dla wszystkich. W ubiegłym roku z powodu pandemii ferie zimowe zostały zorganizowane dla wszystkich uczniów w tym samym czasie. Zgodnie ze słowami ministra edukacji i nauki, w tym roku zostanie przywrócony podział na województwa. 

 

Ferie zimowe to świetny moment, aby odpocząć i wyjechać w góry wraz z dziećmi. Świetnie przygotowane stoki narciarskie, trasy spacerowe oraz inne atrakcje czekają na Was w Beskidach.
 

Kiedy zaczynają się ferie 2022?

Ferie mają się zacząć od 17 stycznia. Najpierw do 30 stycznia wypoczywać mają dzieci z kujawsko-pomorskiego, lubuskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego i wielkopolskiego. Po 7 dniach, od 24 stycznia (do 6 lutego) zaczynają uczniowie z województwa podlaskiego, warmińsko-mazurskiego.
 

Następnie od 31 stycznia do 13 lutego, swoje ferie rozpoczną dzieci z dolnośląskiego, mazowieckiego, opolskiego i zachodniopomorskiego. Ostatnie województwa, które rozpoczną ferie to lubelskie, łódzkie, podkarpackie, pomorskie, śląskie z planowanym terminem od 14 do 27 lutego.

 

Jakie będą najbliższe ferie?

Wielu rodziców zastanawia się, jak zorganizować ferie? Z jakiej oferty skorzytać? Jesteśmy przekonani, że warto wybrać ofertę Dream Apart, gdzie w ponad 120 apartamentach w 5 najpiękniejszych lokalizacjach w Beskidzie Śląskim można spędzić niezapomniany czas. 

 

Nasze apartamenty to świetna baza wypadowa. Góry zimą to przede wszystkim zapierające dech w piersi krajobrazy. Szkoda nie wykorzystać ferii na odwiedzenie punktów widokowych, których w Beskidach nie brakuje. 
 

Ferie w kraju? Wykorzystaj swój bon turystyczny 

Do tej pory bon aktywowało już ponad 3,1 mln Polaków na kwotę ponad 2,7 mld zł. Bon turystyczny będzie aktywny do końca marca, co w przypadku wybrania polskiej oferty jest ogromnym atutem. W naszych apartamentach zapłacisz za swój pobyt bonem turystycznym. 

 

Ferie zimowe to długo wyczekiwana przez dzieci przerwa w nauce. Tym bardziej że zimowa pogoda zmienia krajobraz nie do poznania i pozwala na przeróżne aktywności, niedostępne o innych porach roku. Zaplanujcie swój pobyt z nami. Urokliwe miasteczka z pewnością Was nie zawiodą! Pozwólcie sobie na chwile odpoczynku. Do zobaczenia w Beskidach!

© 2023 Dream Apart - wszystkie prawa zastrzeżone.

design by : LEMONPIXEL.pl  /  Rezerwację online obsługuje : HOTRES.pl

Bezpieczny nocleg Covid free zone