Kolejny Długi Weekend Startuje 30 Maja ! Sprawdź naszą ofertę i odpoczywaj Blisko Natury :)

GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY
  • Dorosli
  • Dzieci

Mało znane miejsca w Beskidach, które warto zobaczyć


27-11-2023

Beskidy to malownicza grupa pasm górskich, która skrywa wiele atrakcyjnych miejsc. W tym artykule skupimy się na trzech mniej popularnych, ale bardzo interesujących miejscowościach, w których odpoczniesz blisko natury.

USTROŃ

Ustroń to urocza miejscowość położona nad rzeką Wisłą, w samym sercu Beskidu Śląskiego. To idealne miejsce dla miłośników przyrody, którzy chcą wypocząć od zgiełku miasta i cieszyć się spokojem. Ustroń oferuje wiele wspaniałych szlaków turystycznych, które prowadzą przez malownicze doliny, lasy i łąki. Warto również odwiedzić Park Zdrojowy, gdzie można odpocząć wśród pięknych roślin i fontann. Ustroń to idealne miejsce dla miłośników zieleni i długich spacerów oraz wycieczek rowerowych.


ZARZECZE

Zarzecze to malownicza wieś położona nad Jeziorem Żywieckim, niedaleko Szczyrku. To idealne miejsce dla tych którzy kochają połączenie wody i gór. Tutaj można oddać się urokom żeglarstwa i sportów wodnych, a także wybrać się na wycieczkę w góry. Zatem jeśli zastanawiacie się czy można gdzieś wybrać się na SUPy i windsurfing w górach - odpowiedź zdecydowanie brzmi tak!


BIELSKO BIAŁA

Bielsko-Biała to miasto, które często jest pomijane przez turystów, którzy wybierają się w Beskidy. To jednak błąd, gdyż Bielsko-Biała oferuje wiele atrakcji dla miłośników historii i kultury. W Bielsku-Białej znajduje się wiele zabytków, takich jak zamek książąt Sułkowskich czy ratusz z XVII wieku. Warto również odwiedzić Muzeum Historyczne Miasta Bielska-Białej, gdzie można poznać historię miasta i regionu. Bielsko-Biała to także idealne miejsce dla miłośników muzyki, gdyż powstała tutaj Cavatina Hall - sala koncertowa przyciągająca artystów światowego formatu.

Odwiedzając Beskidy, warto zwrócić uwagę na te mniej znane, ale równie atrakcyjne miejscowości. Ustroń, Zarzecze i Bielsko-Biała to tylko niektóre z nich, które z pewnością zaskoczą swoją urodą i bogactwem oferty turystycznej. Warto poznać ich piękno i klimat. A kto wie, może po tym wypadzie zainspirujemy się do dalszych przygód i odkryjemy jeszcze więcej nieznanych nam dotąd skarbów tego regionu.

Zapisz się do newslettera i otrzymaj 10% rabat na pierwszą rezerwację

Chcesz rezerwować taniej?

My też nie lubimy spamu, więc obiecujemy wysyłać tylko aktualne promocje, nowe oferty, dzięki którym zarezerwujesz wyjątkowe noclegi w atrakcyjnych cenach jako pierwszy!

>

Filtry

Przedział cenowy

Pokoje i łóżka

Sypialnie
Pokoje
Łazienki

Rodzaj nieruchomości