cross out dream apart
preloader

REZERWACJA ON-LINE

  Przyjazd
  Wyjazd
Wyczyść
Wybierz date przyjazdu

Męskie Granie 2021 w Żywcu - harmonogram imprezy. Gdzie znaleźć nocleg?

Po pandemicznej przerwie wraca trasa koncertowa sponsorowana przez markę Żywiec - Męskie Granie 2021! Znowu będziemy mogli zobaczyć na żywo doskonałych artystów i wsłuchać się w dźwięki różnych gatunków muzycznych. Zmieni się jednak nieco sama formuła imprezy. Nadrabiając zeszłoroczne zaległości, tego lata wystąpią aż dwie orkiestry - Męskie Granie 2020 i Męskie Granie 2021. W Żywcu na koncertach spędzimy więc dwa dni, które zakończą trasę. Wszystkim zainteresowanym udziałem w imprezie pozostaje więc zorganizowanie noclegu - w naszych luksusowych apartamentach Dream Apart odpoczniecie po szaleństwie pod sceną, czekając na kolejny muzyczny dzień! W jakim składzie wystąpią orkiestry i gdzie - prezentujemy harmonogram imprezy!


Męskie Granie 2021 - kto wystąpi w Żywcu i kiedy? 

Występy w Żywcu są szczególne, ponieważ tutaj przewidziany jest finał imprezy. Wiadomo, że odbędzie się on w Amfiteatrze pod Grojcem i potrwa dwa dni. Tutaj, podobnie jak w pozostałych miastach organizujących koncerty Męskiego Grania 2021, zaprezentują się dwa składy muzyczne:

- Męskie Granie 2020 - 27 sierpnia (piątek) 
Skład: Dawid Podsiadło, Kwiat Jabłoni, WaluśKraksaKryzys, Bluszcz

- Męskie Granie 2021 - 28 sierpnia (sobota)
Skład: ZALEWSKI, RALPH KAMINSKI, Natalia Przybysz, Kaśka Sochacka

Takie zróżnicowanie muzycznych brzmień nie powinno nikogo zdziwić, bo projekt przełamuje schematyczne myślenie o muzyce - odważnie łącząc różne style i pokazując, że nie ma lepszych i gorszych gatunków muzycznych, a co za tym idzie - każdy artysta interpretuje muzykę inaczej. 
 

Męskie Granie 2021 w Żywcu - poznaj bliżej artystów! 

Wśród gwiazd, które zawojują w piątek scenę, znaleźli się głównie artyści młodego pokolenia, a wśród nich solista Dawid Podsiadło i zespół Kwiat Jabłoni. Wokalistę pierwszy raz usłyszeliśmy w programie X Factor, w którym został finalistą. Po debiucie telewizyjnym jego kariera nabrała rozpędu, co zaowocowało kilkoma znakomitymi płytami z pogranicza popu i rocka. Do tej pory w wielu stacjach radiowych możemy usłyszeć jego największe hity. Jeśli właśnie nucicie takie single jak: “Małomiasteczkowy”, “Nie ma fal” albo “Trójkąty i Kwadraty” - nie może Was zabraknąć pod sceną w Żywcu! 

Intryguje Was połączenie popu z lekko folkowym brzmieniem? Spodoba Wam się druga muzyczna odsłona zaplanowana na piątek - zespół Kwiat Jabłoni to charyzmatyczne rodzeństwo, które swoim wizerunkiem scenicznym mocno nawiązuje do stylistyki retro. Dlatego też oprócz wyszukanych brzmień, z pewnością zachwycą publiczność swoimi strojami. Ten, kto uczestniczył w koncercie Kwiatu Jabłoni lub po prostu słuchał ich utworów, doskonale wie o czym mowa - magia unosi się w powietrzu, a delikatne dźwięki przenikają do serc słuchających! Melodyjne kompozycje i refleksyjne teksty - to coś, co wyróżnia Jacka i Kasię! 

Dlaczego warto zostać w Żywcu także w sobotę? Na scenę po raz kolejny wkroczy Krzysztof Zalewski, by i tym razem zachwycić wszystkich rockowo-popowym brzmieniem. Każdy utwór Zalewskiego opowiada inna historię, którą doskonale potrafi przekazać słuchającym za pomocą konkretnych emocji. 

Choć przedstawiliśmy Wam bliżej tylko część artystów, którzy zasilą składy muzyczne w Żywcu, to zachęcamy do zapoznania się z twórczością pozostałych wykonawców, by jeszcze bardziej przeżyć tę niezapomnianą, muzyczną ucztę! 
 

Męskie Granie w Żywcu - noclegi. Dlaczego warto zatrzymać się w apartamentach Dream Apart?

Wybieracie się na Męskie Granie w Żywcu albo właśnie zachęciliśmy Was do obrania tego kierunku? Nie pozostaje więc nic innego, jak rozejrzeć się za komfortowym noclegiem na czas koncertów. W Żywcu i okolicach wspaniałych miejsc nie brakuje. Jeśli jednak zależy Wam na wyjątkowym komforcie i udanym wypoczynku - z przyjemnością ugościmy Was w naszych ekskluzywnych apartamentach Dream Apart. Gdy już opadną muzyczne emocje, obudzi Was cudowny, górski widok tuż za oknem, a nasze SPA pozwoli Wam zregenerować ciało po koncertowym szaleństwie. 

Pobyt połączony z udziałem w trasie Męskiego Grania 2021 będzie doskonałym zwieńczeniem wakacji. Zapraszamy rodziny z dziećmi, grupy przyjaciół i każdego kto kocha polską muzykę współczesną i śledzi twórczość wykonawców młodego pokolenia. Przez ten czas Wy doświadczycie niezapomnianych, muzycznych przeżyć, a my przygotujemy się na Wasz przyjazd wręcz koncertowo! 

© 2023 Dream Apart - wszystkie prawa zastrzeżone.

design by : LEMONPIXEL.pl  /  Rezerwację online obsługuje : HOTRES.pl

Bezpieczny nocleg Covid free zone