cross out dream apart
preloader

REZERWACJA ON-LINE

  Przyjazd
  Wyjazd
Wyczyść
Wybierz date przyjazdu

Posiłki z dowozem do apartamentu - sprawdź nasze kuchenne menu!

W Dream Apart każdego dnia staramy się zapewniać Wam przyjemny wypoczynek i komfortowe warunki pobytu w naszych apartamentach. Kierując się bezpieczeństwem i rosnącymi potrzebami naszych gości, postanowiliśmy przygotować wyjątkową ofertę cateringu z dowozem prosto pod drzwi apartamentu. Zasada jest prosta – my dbamy o Wasze pełne żołądki, a Wy rozkoszujecie się górskim powietrzem i malowniczymi widokami, których u nas jest pod dostatkiem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! 
 

Catering z dowozem do apartamentu – dlaczego warto skorzystać?

Usługi cateringowe cieszą się w ostatnim czasie coraz większą popularnością. Co tu dużo kryć – każdy z nas lubi dobrze zjeść, ale niekoniecznie chce spędzać zbyt wiele czasu w kuchni. A już zwłaszcza podczas wypoczynku wakacyjnego lub ferii zimowych! Niestety, ograniczenia związane z pandemią nie pozwalają nam na wyjście do restauracji. W takiej sytuacji świetnym rozwiązaniem może być zamówienie posiłków z dostawą do apartamentu.
  • Bezkontaktowa dostawa – wszystkie posiłki dostarczane są pod drzwi apartamentu, bez konieczności spotykania się z innymi osobami.
  • Oszczędność czasu – to jeden z głównych powodów, dla których większość naszych gości decyduje się na opcję posiłków z dowozem. Pamiętajmy, że przygotowanie posiłku to nie tylko czas spędzony na gotowaniu. To także konieczność sporządzenia listy zakupów, wyjścia do sklepu, a po zjedzeniu także sprzątania i mycia naczyń. My proponujemy Wam zdecydowanie wygodniejsze rozwiązanie, dzięki któremu nie musicie tracić zbędnego czasu w kuchni. Pod drzwiami czekać na Was będą wyśmienite dania, przygotowywane przez kucharzy z renomowanych restauracji.
  • Zróżnicowane, zdrowe posiłki – zawsze stawiamy na jakość, w związku z czym oferowane przez nas posiłki przygotowywane są na podstawie produktów najwyższej jakości, często dostępnych u lokalnych dostawców. Część produktów (m.in. makarony, wypieki oraz wędliny) to autorskie propozycje, wykonane przez pracowników cateringu.
  • Dwie opcje do wyboru – naszym gościom oferujemy dwie opcje wyżywienia z dowozem do apartamentu: śniadania SmaczneGO oraz wyżywienie całodniowe (śniadanie, obiad, kolacja), przygotowywane przez catering Stela Bistro.
 

SmaczneGO – świeże śniadania na dobry początek dnia

To opcja idealna dla każdego, kto marzy o tym, by dostać pyszne śniadanie niemal do łóżka. Naszym gościom proponujemy dwie wersje menu śniadaniowego – tradycyjną i wegetariańską. W każdej z nich znajdziemy zdrowe, świeże produkty, które z pewnością posmakują każdemu miłośnikowi dobrego jedzenia.

Jak zamówić śniadanie z dostawą? Wystarczy dzień wcześniej (do godziny 19.00) skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem 33 471 21 31 lub mailowo: info@dreamapart.pl i podać zestaw, jaki wybieramy. Śniadania w ekologicznych opakowaniach dostarczamy gościom między godziną 7.30 a 9.30.
 

Wyżywienie całodniowe z dowozem w Dream Apart

To propozycja skierowana do każdego, kto podczas pobytu w naszym apartamencie chce zapomnieć o konieczności przygotowywania posiłków dla siebie i bliskich. W ofercie Stela Bistro znajdziemy 5 różnych jadłospisów (śniadanie + obiad + kolacja), stworzonych przez specjalistów w dziedzinie żywienia. Wszystkie posiłki są przygotowane ze starannie wyselekcjonowanych, świeżych produktów, dzięki czemu zachowują maksimum wartości odżywczych. U nas każdy znajdzie coś dla siebie – zarówno wegetarianie, jak i miłośnicy dobrego mięsa! 
Jak wygląda dostawa wyżywienia całodniowego? Posiłki dostarczane są do apartamentu wieczorem (wyżywienie na dzień następny) lub we wczesnych godzinach porannych. By zapewnić bezpieczny transport i świeżość dostarczanych potraw, wszystkie posiłki umieszczane są w specjalnych, zgrzewanych pojemnikach.

Jak zamówić? Wystarczy dzień wcześniej (do godziny 19.00) skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem 33 471 21 31 lub mailowo: info@dreamapart.pl!

© 2023 Dream Apart - wszystkie prawa zastrzeżone.

design by : LEMONPIXEL.pl  /  Rezerwację online obsługuje : HOTRES.pl

Bezpieczny nocleg Covid free zone