cross out dream apart
preloader

REZERWACJA ON-LINE

  Przyjazd
  Wyjazd
Wyczyść
Wybierz date przyjazdu

Puchar Świata w skokach narciarskich w Wiśle - gdzie wybrać nocleg?

Najlepsze apartamenty w Wiśle i Ustroniu na skoki narciarskie w Wiśle-Malince  

Po raz kolejny sezon zmagań najlepszych skoczków narciarskich w ramach zawodów Pucharu Świata zostanie zainaugurowany w Polsce! To będzie wielkie wydarzenie dla kibiców skoków narciarskich w naszym kraju oraz mieszkańców okolic Wisły, bo właśnie tam odbędą się zawody.

Czwarty raz w historii skocznia im. Adama Małysza w Wiśle-Malince ugości rozpoczynających sezon zawodników. Pierwsze konkursy odbędą się w dniach 20-22 listopada 2020 roku, a więc w czwartym weekendzie listopada. Rywalizacja została podzielona na 3 dni - w piątek (20 listopada) odbędą się treningi i kwalifikacje, w sobotę (21 listopada) konkurs drużynowy, a w niedzielę (22 listopada) - konkurs indywidualny.
 

Skoki narciarskie w Wiśle 2020 - sprzedaż biletów

Komitet Organizacyjny zawodów Pucharu Świata jeszcze nie podjął decyzji o sprzedaży biletów na inauguracyjny konkurs w Wiśle-Malince. Po analizie aktualnej sytuacji epidemiologicznej osoby decyzyjne przesunęły termin wydania zezwolenia na uczestnictwo kibiców w wydarzeniu na 3 listopada. W tym dniu dowiemy się, jak duża liczba kibiców będzie mogła zostać wpuszczona na obiekt, aby dopingować Biało-Czerwonych. O decyzji Komitetu także poinformujemy w tym artykule. 
 

Noclegi na zawody Pucharu Świata na skoczni w Wiśle-Malince

Nasze apartamenty znajdują się w odległości 6,6 km od skoczni w Malince – to tylko 12 minut jazdy samochodem! Jeśli poszukujesz noclegów Wiśle, aby wziąć udział w wydarzeniu i na żywo śledzić inauguracyjne zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich - zachęcamy do skorzystania z naszej oferty! W naszych obiektach szczególnie w obecnym czasie przywiązujemy wagę do zachowania wszystkich zasad higieny oraz wytycznych Głównego Inspektoratu Sanitarnego, aby zapewnić naszym klientów wygodę i bezpieczeństwo w trakcie wypoczynku. Zapraszamy!
 

Skoki narciarskie w Wiśle - 2019

Przypomnijmy, że w trakcie ubiegłorocznych zawodów inauguracyjnych w Wiśle, w konkursie drużynowym pierwsze miejsce zajęła reprezentacja Austrii. Drugie miejsce na podium wywalczyli Norwegowie, a reprezentacja Polski zajęła 3. miejsce. Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Piotr Żyła, Jakub Wolny, Kamil Stoch i Dawid Kubacki.

W zawodach indywidualnych również na najniższym stopniu stanął Polak, ale tym razem jeden - Kamil Stoch. Przed nim znalazł się Anze Lanisek oraz zwycięzca konkursu, Daniel-Andre Tande.

Poprzedni sezon został przedwcześnie zakończony ze względu na rozwijającą się w Europie na początku marca pandemię koronawirusa. Termin rozpoczęcia zmagań w zbliżającym się sezonie jest niezagrożony, natomiast decyzją Komitetu Organizacyjnego, konkurs Pucharu Świata odbędzie się bez udziału kibiców.

Nasze apartamenty znajdują się 6,6 km od skoczni w Malince – 12 minut jazdy samochodem!
 

© 2023 Dream Apart - wszystkie prawa zastrzeżone.

design by : LEMONPIXEL.pl  /  Rezerwację online obsługuje : HOTRES.pl

Bezpieczny nocleg Covid free zone