cross out dream apart
preloader

REZERWACJA ON-LINE

  Przyjazd
  Wyjazd
Wyczyść
Wybierz date przyjazdu

Święta Bożego Narodzenia w górach 2020 – rodzinna Wigilia w Beskidach!

Ciepły żar bijący z kominka, intensywny zapach świerkowych gałązek i obecność tych, którzy są najbliżsi naszemu sercu – czy można wyobrazić sobie piękniejsze święta Bożego Narodzenia? Wprawdzie do pierwszej gwiazdki mamy jeszcze sporo czasu, ale już teraz warto zastanowić się nad tym, jak będą wyglądać tegoroczne święta. A może by tak rzucić wszystko i… postawić na rodzinną Wigilię w Beskidach?
 

Magia świąt Bożego Narodzenia

Święta Bożego Narodzenia to zdecydowanie najbardziej magiczny, rodzinny okres w całym roku. Każdy z nas postanawia choć na moment zwolnić i po prostu cieszyć się chwilą – dobrym jedzeniem, prezentami, obecnością bliskich nam osób, wspólnym kolędowaniem i składaniem sobie życzeń.

Magia Świąt dotyczy jednak zaledwie kilku dni, a czasem godzin. Cała reszta to już niestety czas planowania, organizacji i przygotowywania tego, co za chwilę się skończy… Okres przygotowań przedświątecznych jest z reguły bardzo intensywny i wymaga od nas sporego zaangażowania. Zakupy, prezenty, gotowanie, sprzątanie, ubieranie choinki – ze wszystkim musimy przecież zdążyć, zanim na niebie zabłyśnie symboliczna pierwsza gwiazdka!

Czy można jednak uniknąć niepotrzebnych nerwów i całego szaleństwa przedświątecznego związanego z organizacją świąt Bożego Narodzenia?
 

Noclegi na święta Bożego Narodzenia w Beskidach

Tegoroczne Święta będą zupełnie inne niż wszystkie – co do tego nikt z nas nie ma najmniejszych wątpliwości. Szalejąca na całym świecie pandemia koronawirusa co rusz wywraca nasze plany do góry nogami i uczy pokory wobec tego, co przynosi życie. W tak szczególnym okresie warto uciec jak najdalej od codziennych trosk i przedświątecznego zgiełku, a skupić się wyłącznie na magii chwil spędzonych w gronie najbliższych.

Dream Apart przygotował dla Was wyjątkową ofertę na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia w Beskidach.  Znajdziecie u nas luksusowe apartamenty w Ustroniu, Szczyrku i Wiśle, które wciąż czekają na to, by gościć Was podczas kolacji wigilijnej. Każdy z apartamentów jest regularnie dezynfekowany i posiada osobne wejście, dzięki czemu możecie czuć się tu naprawdę komfortowo i bezpiecznie. Na jakie dodatkowe atrakcje możecie u nas liczyć?
 

Szczyrk noclegi – święta Bożego Narodzenia

Szczyrk to malownicza miejscowość położona w Beskidzie Śląskim, często nazywana zimową stolicą Polski. Magia Świąt towarzyszyć Wam tu będzie już od pierwszej chwili, kiedy tylko przekroczycie granice tego urokliwego miasteczka. Czyste, górskie powietrze, spokój i rodzinna atmosfera to zaledwie namiastka tego, co czeka tu na odwiedzających. Po sytej kolacji wigilijnej kolejne dni warto przeznaczyć na skorzystanie ze znanych ośrodków narciarskich i snowboardowych, które zapewnią nam przyjemny, aktywny wypoczynek.
 

Święta Bożego Narodzenia: noclegi Ustroń

Ustroń jest klimatycznym miastem uzdrowiskowym, położonym pomiędzy górą Czantorią oraz Równicą. To właśnie zimą Ustroń staje się królestwem dla tych, którzy chcą wypocząć w gronie najbliższych, zregenerować siły, a przy tym skorzystać z licznych atrakcji, które na nas czekają. Z okna naszych apartamentów Dream Apart rozpościera się malowniczy widok na góry i ośnieżone lasy, które idealnie wpisują się w klimat bożonarodzeniowy. Rodzinną kolację wigilijną możemy zakończyć prawdziwą pasterką góralską w kościele w Istebnej lub w Ustroniu-Polanie, a następnego dnia oddać się zimowemu szaleństwu na stokach narciarskich o różnym stopniu trudności.
 

Noclegi na święta Bożego Narodzenia w Wiśle

Wisła to prawdziwa perła Beskidu Śląskiego, która nie tylko latem, ale i zimą zachęca do wypoczynku. Święta w Wiśle to przede wszystkim spokój i możliwość rozkoszowania się czystym, górskim powietrzem. To także zapierające dech w piersiach widoki zza zaśnieżonego okna i okazja do spotkania Świętego Mikołaja, który w wieczór wigilijny przechadza się rozświetlonymi uliczkami Wisły. Każdego roku czekają tu na nas także wyciągi narciarskie i stoki do narciarstwa zjazdowego i snowboardingu.
 

Święta Bożego Narodzenia w 2020 roku w górach z Dream Apart!

W Dream Apart oferujemy śniadania lub pełne wyżywienie (śniadania, obiady, kolacje) z dowozem do apartamentu, a w Święta również kolację Wigilijną z dowozem. Nie trzeba więc martwić się o gotowanie! W naszej ofercie od niedawna znajdują się także apartamenty w Kozubniku, który jest położony w odległości około 20 km od Szczyrku. Dla gości chcących spędzić tam święta również przygotowaliśmy specjalną grudniową propozycję. 

Zapraszamy do zapoznania się ze świąteczną ofertą apartamentów dostępnych w Dream Apart. Pamiętajcie – u nas za pobyt z dzieckiem możecie zapłacić także Bonem Turystycznym!

© 2023 Dream Apart - wszystkie prawa zastrzeżone.

design by : LEMONPIXEL.pl  /  Rezerwację online obsługuje : HOTRES.pl

Bezpieczny nocleg Covid free zone