cross out dream apart
preloader

REZERWACJA ON-LINE

  Przyjazd
  Wyjazd
Wyczyść
Wybierz date przyjazdu

Szczyrk - atrakcje dla dzieci

Szczyrk to urocza miejscowość położona w Beskidzie Śląskim, która przyciąga turystów swoimi pięknymi widokami i licznych atrakcjami turystycznymi. Dla rodzin z dziećmi w Szczyrku nie brakuje rozrywek i ciekawych miejsc do zwiedzania. W tym artykule przedstawimy cztery najlepsze atrakcje dla dzieci w Szczyrku.
 

Spacer po Beskidach
Szczyrk i jego okolice to idealne miejsce na wędrówki z dziećmi. W okolicy znajdują się liczne szlaki turystyczne o różnym stopniu trudności i długości, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Spacerując po Beskidach, dzieci będą miały okazję podziwiać piękne krajobrazy i przebywać na świeżym powietrzu.
 

Podróż koleją gondolową
To jedna z największych atrakcji turystycznych Szczyrku. Dzieci będą zachwycone jazdą największą w kraju, bo 10-osobową koleją gondolową. Z górnej stacji usytuowanej na wysokości 1000 m n.p.m. można wyruszyć żółtym szlakiem w kierunku Skrzycznego lub Malinowskiej Skały. Spokojny spacer bez konieczności pokonywania stromych wzniesień jest doskonałym rozwiązaniem dla rodzin z dziećmi.
 

Zabawa w parku SzyszkaPark

SzyszkaPark to idealne miejsce dla aktywnych dzieci i ich rodziców. Na terenie parku znajduje się wiele atrakcji, które przetestują umiejętności i wytrzymałość małych wspinaczy i odkrywców. Park oferuje linową wioskę, mini-golf w góralskim stylu,  karuzelę - drzewo oraz plażę w górach czyli zewnętrzną strefę chillu. Myślimy, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Escape roomy 

Jeśli Twoje dziecko lubi wyzwania, to warto spróbować swoich sił w jednym z escape roomów w Szczyrku. Escape roomy to gry logiczne, w których uczestnicy muszą rozwiązać zagadki i łamigłówki, aby uciec z zamkniętego pomieszczenia. W Szczyrku znajduje się kilka miejsc, w których można spróbować swoich sił, a ciekawe tematy i różne poziomy trudności sprawiają, że te gry są świetną zabawą dla całej rodziny. Dzieci będą miały okazję ćwiczyć swoją spostrzegawczość, logiczne myślenie i umiejętność pracy w zespole.

© 2023 Dream Apart - wszystkie prawa zastrzeżone.

design by : LEMONPIXEL.pl  /  Rezerwację online obsługuje : HOTRES.pl

Bezpieczny nocleg Covid free zone