cross out dream apart
preloader

REZERWACJA ON-LINE

  Przyjazd
  Wyjazd
Wyczyść
Wybierz date przyjazdu

Wisła 2021 - kalendarz imprez wakacyjnych!

Kolejny raz zaglądamy do kalendarza imprez wakacyjnych, by tym razem zdradzić Wam, co ciekawego wydarzy się w najbliższych tygodniach w Wiśle i dlaczego akurat w tym okresie warto z całą rodziną zawitać w Beskidy. Jeśli zaplanowaliście wypoczynek w apartamentach Dream Apart, zachęcamy do skorzystania z wszystkich plenerowych atrakcji, zaczynając od wycieczki busem po Wiśle aż po udział w Rodzinnym Zlocie Legend Samochodów Rajdowych. Co, gdzie i kiedy się odbędzie - przedstawiamy kalendarz imprez wakacyjnych w Wiśle 2021! 
 

Wycieczki BUSem po Wiśle


Data imprezy: 7.07, 9.07, 10.07, 14.07, 16.07, 17.07, 21.07, 23.07, 24.07, 28.07, 30.07, 31.07

Doskonała atrakcja dla tych, którzy kochają przebywać w górach, ale mimo wszystko lubią oszczędzać nogi. Wycieczka objazdowa po Wiśle przypadnie do gustu miłośnikom wycieczek krajobrazowych, ale połączonych ze zwiedzaniem zabytków. W trakcie przejażdżki nie tylko będzie można zawiesić oko na cudownych, górskich widokach, ale też odwiedzić kilka interesujących miejsc i posłuchać ciekawostek opowiadanych przez przewodnika.

Czy będąc w danym mieście, chcecie zobaczyć jak najwięcej, tak żeby żaden zabytek Wam nie umknął? To świetnie się składa! Ten wycieczkowy grafik jest dość napięty, choć objazdówka trwa tylko 3,5h. Oznacza to, że druga część dnia nadal pozostaje niezaplanowana i śmiało można uwzględnić inne aktywności albo kolejne atrakcje, o których opowiemy Wam za chwilę. 

Trasa wycieczki przewiduje następujące przystanki:
  • Zameczek Myśliwski Habsburgów i wystawa “Głuszec w lasach Beskidu Śląskiego”, 
  • Skocznia im. Adama Małysza w Wiśle Malince, 
  • mała Zapora na Wisełce,
  • Wylęgarnia pstrąga potokowego,
  • zapora na Jeziorze Czerniańskim,
  • Zamek Rezydencja Prezydenta RP na Zadnim Groniu,
  • Przełęcz Kubalonka,
  • wiadukt kolejowy w Łabajowie.

Grand Prix w skokach narciarskich


Data imprezy: 16.07-18.07

Jeśli sportowe emocje Wam niestraszne i lubicie śledzić rywalizację skoczków narciarskich, to nie zapomnijcie w trakcie pobytu udać się pod Skocznię im. Adama Małysza w Wiśle Malince. W trzeci weekend lipca odbędzie się tam konkurs FIS Grand Prix w skokach narciarskich, który przyciągnie rzesze wiernych kibiców tego sportu. W konkursie otwierającym sezon letni zaprezentują się najlepsi na świecie skoczkowie narciarscy, w tym również przedstawiciele polskiej kadry. Co ciekawe, po raz pierwszy w historii inauguracja Letniego Grand Prix kobiet również odbędzie się w Wiśle!

Rodzinne wsparcie przyda się polskim skoczkom, którzy z pewnością odwdzięczą się, dostarczając Wam niesamowitych wrażeń. Konkursy “na wysokościach” zawsze wzbudzają spore emocje, bo uczestnicząc w tym wydarzeniu, będziecie świadkami widowiskowych skoków. Góry, sportowe szaleństwo, rodzinne kibicowanie - tak się przedstawia dobry plan na kolejny dzień pobytu w Wiśle! 

II Rodzinny Zlot Legend Samochodów Rajdowych

Data imprezy: 23.07

Rodzinnej rozrywki w Wiśle ciąg dalszy, bo kolejny lipcowy dzień spędzicie nie tylko w otoczeniu gór, ale i legendarnych samochodów rajdowych. Pod koniec lipca zaparkują one w samym sercu Wisły, czyli na placu B. Hoffa, by zachwycić zarówno rodziny, jak i wszystkich miłośników rajdów samochodowych. 

Po prezentacji odbędzie się honorowy start rajdu, który jest zaplanowany na godzinę 10:00. Jeśli więc szukacie nietypowego pomysłu na zagospodarowanie czasu w Wiśle, warto zainteresować się tym wydarzeniem i rzucić okiem na prawdziwe, samochodowe legendy.

Przedstawiliśmy Wam najciekawsze propozycje z kalendarza imprez wakacyjnych w Wiśle. Poza tym znajdzie się coś dla fanów folkloru i wycieczek górskich z przewodnikiem, a także zajęcia dla najmłodszych organizowane przez Miejską Bibliotekę Publiczną. Aby ułatwić Wam decyzję, gdzie się udać, przygotowaliśmy listę wszystkich imprez wartych odwiedzenia. Pozostaje Wam tylko wybrać atrakcję i cieszyć się wakacjami! Nie zapominając, że po każdym dniu pełnym wrażeń, potrzeba chwili oddechu, a nasze apartamenty Dream Apart to idealne miejsce do zebrania sił na kolejny, ekscytujący dzień w Beskidach! 
  

© 2023 Dream Apart - wszystkie prawa zastrzeżone.

design by : LEMONPIXEL.pl  /  Rezerwację online obsługuje : HOTRES.pl

Bezpieczny nocleg Covid free zone