cross out dream apart
preloader

REZERWACJA ON-LINE

  Przyjazd
  Wyjazd
Wyczyść
Wybierz date przyjazdu

Wisła – wakacje z psem. Gdzie znaleźć noclegi?

Wisła jest jednym z najchętniej wybieranych kierunków urlopowych przez osoby z całej Polski. To wyjątkowe miejsce, nazywane również Perłą Beskidów, każdego roku gości tysiące turystów, którzy przyjeżdżają tu zarówno na dłuższe, tygodniowe wczasy, jak również na krótki, weekendowy wypoczynek. Zimą do Wisły zjeżdżają się narciarze i snowboardziści, natomiast latem czas spędzają tu rodziny z dziećmi oraz… psimi towarzyszami! Jak przygotować się na wakacje z psem i gdzie szukać noclegu w Wiśle z psem?
 

Wakacje z psem – jak zaplanować wyjazd?

Bez względu na to, jaki kierunek wyjazdu wybieramy na urlop z psem, przygotowania warto rozpocząć nawet kilka tygodni wcześniej. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że o niczym nie zapomnieliśmy, a miejsce, w którym planujemy nocować, akceptuje pobyt naszego psiego pupila. Jest to bardzo ważna kwestia, ponieważ w wielu przypadkach hotele czy też pensjonaty nie wyrażają zgody na przyjazd ze zwierzętami. Ukrywanie tego faktu przed właścicielem może wiązać się wówczas z wieloma problemami, w tym także karą finansową.

Jeżeli wybierzemy już idealne miejsce na nocleg z psem, warto sprawdzić, czy w pobliżu znajdziemy przestrzeń, w którym nasz pupil będzie mógł załatwiać swoje potrzeby. Pakując się na wczasy z psem pamiętajmy również o tym, by zabrać ze sobą jego ulubione legowisko, miski na jedzenie i wodę, a także ulubione zabawki, które wykorzystamy podczas wspólnych aktywności na świeżym powietrzu. W naszym bagażu nie powinno zabraknąć także psiej smyczy, kagańca i książeczki szczepień, która czasami może okazać się niezbędna podczas wczasów z psem. A gdzie najlepiej udać się na wakacje z psem?
 

Urlop z psem w Wiśle – gdzie wybrać się na spacer?

Beskid Śląski to idealne miejsce na pierwsze wakacje z psem. Piękne, górzyste tereny, wiele tras, które można pokonać z psem i przyjazna zwierzętom infrastruktura to zaledwie kilka z wielu atutów tego terenu. Miejscem szczególnie polecanym przez nas na aktywność z psim pupilem jest Wisła, w której zaplanujemy wiele ciekawych wycieczek – zarówno tych krótszych, jak i nieco dłuższych i bardziej wymagających.

Na pierwszy spacer z czworonogiem warto wybrać się do centrum Wisły i dalej przejść się bulwarem nad Wisłą. Dalej możemy pójść w stronę Parku Kopczyńskiego i Zabytkowego Parku Przygód. Następnie trasa poprowadzi nas do Ogrodu Sztuki JanosikArt oraz Placu Hoffa, gdzie znajdziemy Aleję Gwiazd Sportu, w tym m.in. tablicę pochodzącego z Wisły Adama Małysza oraz Piotra Żyły.

Jeżeli chcemy wybrać się na dłuższą wycieczkę podczas urlopu z psem w Wiśle, warto postawić na Trzy Kopce Wiślańskie. Do wyboru mamy kilka tras, spośród których my polecamy tę prowadzącą z ulicy Willowej. Dalej idziemy ulicą 11 Listopada, aż do Osiedla Jarzębata, gdzie naszym oczom ukaże się piękna panorama centrum Wisły, a także widok na szczyty: Skolnitego, Soszowa oraz Czantorię. Następnie trasa poprowadzi nas już na Trzy Kopce Wiślańskie, skąd możemy podziwiać widoki na Ustroń i Brenną. Cały spacer w obie strony powinien nam zająć około 2-3 godzin.
 

Wisła – noclegi z psem w Dream Apart

W Wiśle znajdziemy duży wybór obiektów noclegowych przyjaznym psom. Jednym z nich są nasze luksusowe, przestronne apartamenty w Dream Apart. Wszystkie apartamenty położone są w dogodnej lokalizacji, w niedalekiej odległości od centrum miasta. Dbamy o komfort i bezpieczeństwo naszych gości, w związku z czym do ich dyspozycji pozostawiamy całkowicie niezależne apartamenty, z osobnym wejściem i dostępem do przestronnego tarasu lub balkonu, na którym mogą wygrzewać się nasze pupile. Pobyt ze zwierzętami wymaga jednak wcześniejszego uzgodnienia z właścicielem obiektu ze względu na dodatkowy koszt wynoszący 30 zł za dobę.

Nasze apartamenty wyposażone są we wszystkie niezbędne sprzęty, w związku z czym z pewnością sprostają oczekiwaniom gości planujących dłuższy wypoczynek w Wiśle. Co więcej, nasza oferta została wzbogacona o możliwość zamówienia posiłków z dowozem do apartamentu, dzięki czemu właściciele czworonogów nie muszą szukać w Wiśle restauracji i kawiarni przyjaznym zwierzętom. Serdecznie zapraszamy na niezapomniane wczasy z psem w Wiśle!

© 2023 Dream Apart - wszystkie prawa zastrzeżone.

design by : LEMONPIXEL.pl  /  Rezerwację online obsługuje : HOTRES.pl

Bezpieczny nocleg Covid free zone