cross out dream apart
preloader

REZERWACJA ON-LINE

  Przyjazd
  Wyjazd
Wyczyść
Wybierz date przyjazdu

Wyjazd służbowy – jak zaplanować pobyt w apartamencie i czas wolny?

Z roku na rok coraz więcej pracodawców decyduje się wysyłać swoich pracowników w delegację. Wyjazd służbowy to doskonała okazja do podwyższenia kwalifikacji pracowniczych poprzez udział w różnego rodzaju szkoleniach, a także możliwość zaprezentowania swoich umiejętności podczas pracy w innym oddziale firmy. Pamiętajmy jednak, że delegacja do nowego miasta to często duże wyzwanie organizacyjne, w związku z czym warto taki wyjazd odpowiednio zaplanować. Na co zwrócić uwagę i o czym należy pamiętać podczas rezerwacji hotelu lub apartamentu w delegacji?
 

Jak dobrze zaplanować wyjazd służbowy?

Dobra organizacja to podstawa udanego wyjazdu służbowego. Przed podróżą warto zatem dokładnie przygotować plan, w którym określimy sposób transportu oraz miejsce noclegu, jeśli będzie on konieczny. Obie te kwestie powinniśmy zaplanować z wyprzedzeniem, by mieć czas na rezerwację najlepszego dla nas miejsca do wypoczynku. Wybierając hotel lub apartament na delegację, dobrze sprawdzić jego lokalizację – najlepiej, aby znajdował się w pobliżu centrum lub miejsca naszej pracy.

Idealnym miejscem noclegowym na wyjazd służbowy jest hotel biznesowy lub niezależny apartament, który z jednej strony zapewnia swobodę, a z drugiej bezpieczeństwo dla pracownika. Warto wybierać sprawdzone miejsca, których wysokie standardy potwierdzone są opiniami innych gości, którzy wcześniej w nich przebywali. Podczas pobytu w hotelu rezerwujmy zawsze pokój z osobną łazienką, by móc cieszyć się prywatnością i skupić się na obowiązkach zawodowych.

Jeżeli planujemy pracę zdalną w hotelu lub apartamencie, który wybieramy na czas delegacji, sprawdźmy, jakie oferuje warunki do pracy. Podstawowym elementem wyposażenia pokoju powinno być wówczas biurko z miejscem do siedzenia, by móc wygodnie rozsiąść się z laptopem i dokumentami. Idealnym rozwiązaniem byłby pokój, w którym możemy przygotować herbatę lub kawę, a także możemy skorzystać z posiłków na wynos oferowanych przez hotel.
 

Jak wykorzystać czas wolny podczas wyjazdu służbowego?

Wyjazdy służbowe to nie tylko okazja do czasowej zmiany warunków pracy, ale także możliwość wypoczynku w miejscu innym niż zawsze. Planując wyjazd w delegację, warto zastanowić się zatem, w jaki sposób chcemy wykorzystać czas wolny po pracy. Zamiast spędzać go na oglądaniu mało interesujących programów telewizyjnych lub na surfowaniu po Internecie, postawmy na wartościowe aktywności, które sprawią, że nasz wyjazd stanie się niezapomniany.

Najlepszym sposobem na relaks po pracy w delegacji jest rozwijanie swoich pasji – bez względu na to, czy lubimy czytać, malować, chodzić po górach. A może właśnie mając czas tylko dla siebie, uda nam się odkryć w sobie nowe hobby? Po 8 godzin siedzenia przed komputerem warto także postawić na aktywność fizyczną – wycieczkę rowerową połączoną ze zwiedzaniem okolicznych atrakcji, długi spacer, wyjście na siłownię lub wieczorny jogging. Pamiętajmy, że ruch to nie tylko zdrowie, ale także sposób na redukcję stresu i poprawę nastroju. Po dniu pełnym atrakcji wystarczy już przygotować relaksującą kąpiel, zjeść smaczną kolację i poczytać ulubioną książkę.
 

Dream Apart – komfortowe apartamenty na wyjazd służbowy w Beskidach

Jeżeli wybierasz się w delegację w Beskidy i chcesz cieszyć się spokojem oraz kameralnymi warunkami, skorzystaj z oferty naszych luksusowych apartamentów w Dream Apart. Przestronny, w pełni wyposażony apartament z dostępem do Wi-Fi to idealne miejsce na wyjazd służbowy, które stanowi doskonałą alternatywę dla hotelu.

Na naszych gości czeka nie tylko piękny widok zza okna apartamentu w Wiśle, Szczyrku lub Ustroniu, ale także moc atrakcji, z których mogą korzystać w czasie wolnym od pracy. Wszystkie apartamenty posiadają osobne wejście, w związku z czym kontakt z innymi osobami jest tu w pełni ograniczony. Oferujemy także usługi cateringowe z dowozem do apartamentu – zapewniamy pyszne śniadania lub pełne wyżywienie całodniowe. Jeśli pracować, to tylko w wyjątkowym miejscu – zapraszamy w Beskidy!

© 2023 Dream Apart - wszystkie prawa zastrzeżone.

design by : LEMONPIXEL.pl  /  Rezerwację online obsługuje : HOTRES.pl

Bezpieczny nocleg Covid free zone