cross out dream apart
preloader

REZERWACJA ON-LINE

  Przyjazd
  Wyjazd
Wyczyść
Wybierz date przyjazdu

Z rowerem w Beskidy – najlepsze ścieżki rowerowe

Beskidy to idealne miejsce dla miłośników turystyki pieszej, ale także dla miłośników jazdy na rowerze. W Beskidach znajduje się wiele ciekawych i różnorodnych tras rowerowych, które zadowolą każdego rowerzystę, niezależnie od poziomu zaawansowania.
 

USTROŃ 

Wiślana Trasa Rowerowa

Dla tych, którzy szukają relaksu, jedną z najpiękniejszych tras rowerowych w Beskidach jest trasa z Ustronia do Wisły wzdłuż rzeki Wisły. To niezwykle malownicza trasa, która wiedzie przez lasy i łąki, a także pozwala podziwiać przepiękne krajobrazy Beskidów. Trasa ta jest stosunkowo łatwa i może być pokonana przez osoby o różnym stopniu zaawansowania.
 

BIELSKO BIAŁA I SZCZYRK 

Enduro Trails

Poszukiwacze bardziej ekstremalnych przeżyć koniecznie muszą spróbować swoich sił na trasach Enduro Trails w Bielsku i Szczyrku. To trasy dla zaawansowanych rowerzystów, którzy posiadają odpowiedni sprzęt i umiejętności. Trasy te są strome i wymagające, ale nagrodą za ich pokonanie są niezapomniane wrażenia oraz wspaniałe krajobrazy Beskidów.

 

MIĘDZYBRODZIE

Downhill na Górze Żar

Innym ciekawym miejscem, które warto odwiedzić, jest góra Żar w okolicach Bielska-Białej. To miejsce idealne dla miłośników dyscyplin grawitacyjnych. Tutaj poczujesz to flow i adrenalinę buzującą w żyłach. Trasy są na bieżąco poprawiane i modyfikowane tak, żeby dorównać możliwościom sprzętu i wyobraźni bikerów.

 

WISŁA I OKOLICE

Widokowa Pętla po Beskidzie Śląskim

Trasa przeznaczona jest dla miłośników gór i pięknych panoram o dobrej kondycji i doświadczeniu na wycieczkach rowerowych, ale także dla tych, którzy chcą się sprawdzić w górach na rowerze. Jest to jedna z łatwiejszych tras rowerowych w Beskidzie Śląskim i bardzo możliwe, że najbardziej widokowa. Trasa liczy 28 km i przebiega przez południowe tereny Wisły, zahaczając nieco o Istebną.

 

Podsumowując, Beskidy to idealne miejsce, w którym każdy miłośnik dwóch kółek znajdzie trasę dla siebie. A wszystko to w towarzystwie pięknych panoram, lasów, rzek i pól. Zatem pakujcie rowery (albo wypożyczcie na miejscu) i do zobaczenia!

© 2023 Dream Apart - wszystkie prawa zastrzeżone.

design by : LEMONPIXEL.pl  /  Rezerwację online obsługuje : HOTRES.pl

Bezpieczny nocleg Covid free zone