cross out dream apart
preloader

REZERWACJA ON-LINE

  Przyjazd
  Wyjazd
Wyczyść
Wybierz date przyjazdu

Kompleksowe Doradztwo

Doradztwo dla Deweloperów Kompleksowe Doradztwo Naszą kompleksową usługę kierujemy przede wszystkim do deweloperów oraz architektów zajmujących się inwestycjami w apartamenty przeznaczone na wynajem krótkoterminowy, w tym także condohotele. Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu w zakresie nieruchomości oraz zarządzania krótkoterminowym najmem apartamentów przygotowaliśmy bogatą ofertę, która ma na celu pomóc Państwu w realizacji inwestycji przeznaczonych na wynajem.
 
  ANALIZA

1.Analizę atrakcyjności lokalizacji nieruchomości
2.Analizę atrakcyjności oraz konkurencyjności planowanej inwestycji

  RESEARCH

3.Pomoc w znalezieniu atrakcyjnych nieruchomości kwalifikujących się na inwestycjeprzeznaczone na wynajem krótkoterminowy.
4.Kompleksowa obsługa transakcji zakupu nieruchomości.

  DORADZTWO

5.Doradztwo w zakresie planowania i realizacji inwestycji, struktury apartamentów,infrastruktury obiektu, wyboru instalacji.
6.Doradztwo w zakresie wykończenia apartamentów, oferujemy współpracę zesprawdzonym przez nas biurem projektowym.

  SPRZEDAŻ

7.Sprzedaż apartamentów poprzez przygotowaną wcześniej indywidualną strategięsprzedaży wykorzystując m.in. bardzo dużą bazę klientów inwestycyjnych.
8.Przygotowanie rekomendowanych cenapartamentóww oparciu o prognozy rynkowe,poziom cen konkurencji,dynamikę sprzedaży podobnych inwestycji.

  OBSŁUGA NAJMU I NIERUCHOMOŚCI

9.Wzbogacenie oferty sprzedażowej inwestycji o kompleksową obsługę zarządzaniakrótkoterminowym najmem apartamentów co sprawia, iż inwestycja w oczachpotencjalnych kupujących jest bardziej wiarygodna.
10.Wzbogacenie oferty sprzedażowej inwestycji o profesjonalne zarzadzanienieruchomością.

Dream Estate Cele Naszym celem jest płynne przeprowadzenie Państwa jako inwestorów przez cały proces realizacjii pomoc na każdym etapieinwestycji. Decydując się nawspółpracę z DREAM ESTATE mają Państwo gwarancję, żepowstały obiektbędzie rentowny dla przyszłych właścicieli orazspełni wszystkie oczekiwaniaprzyszłychgości.
Jesteś zainteresowany ?

Napisz do nas

(*) - Wypełnij wymagane pola

Xml parse error: String could not be parsed as XML

© 2023 Dream Apart - wszystkie prawa zastrzeżone.

design by : LEMONPIXEL.pl  /  Rezerwację online obsługuje : HOTRES.pl

Bezpieczny nocleg Covid free zone