APARTAMENT DWUPOZIOMOWY

Ustroń, ul. Leopolda Staffa 21/5

Kalendarz dostępności

O apartamencie

Dwupoziomowy apartament przeznaczony dla 6 osób, o powierzchni 72 m².
Apartament posiada na 1 poziomie salon z rozkładaną sofą dla 2 osób, aneks kuchenny, duży stół z 6 krzesłami, toaletę. W salonie znajduje się telewizor z telewizją naziemną.  Na 2 poziomie znajdują się 2 sypialnie  oraz łazienka z prysznicem.
Kuchnia jest w pełni wyposażona, znajduje się tu lodówka, piekarnik, płyta kuchenna, zmywarka, czajnik, przybory kuchenne, garnki, patelnia, naczynia.
Apartament położony jest 200 m od ustrońskiego rynku, na strzeżonym, ogrodzonym osiedlu Zeta Park.
Miejsce parkingowe w garażu podziemnym.
Z apartamentu widać górę Równicę.

Do kosztów za nocleg należy doliczyć jednorazową opłatę za przygotowanie apartamentu oraz opłatę miejscową. Kwota ta doliczana jest do każdej rezerwacji bez względu na długość planowanego pobytu.
Serwis apartamentu wynosi : 140 zł.
Opłata miejscowa wynosi: 3 zł os./doba, 1,5 zł/dziecko
Opłaty te zostaną pobrane gotówką w dniu przyjazdu przed zakwaterowaniem Gości.

Odbiór kluczy odbywa się w biurze Dream Apart w Ustroniu (43-450) na ul. Marii Konopnickiej 17B,  w godzinach od 15:00 do 20:00. Zakwaterowanie po godz.  20:00 odbywa się za dodatkową płatnością 50 zł. Prosimy o informację z dokładną godziną przybycia.

Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 50 % wartości rezerwacji. Zapłacona kwota zadatku nie podlega zwrotowi w przypadku anulowania lub skrócenia rezerwacji. Gościom nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy, zgodnie z Ustawą o Prawach Konsumenta. System rezerwacyjny opiera się na integracji Hotres, Channel Manager, PMS. Synchronizacja systemu wymaga stałego, sekwencyjnego przesyłu i odbioru danych. Nawet kilkusekundowy przesył informacji o dostępności apartamentu nie pozwala na 100% wyeliminowanie równoczesnego wpływu rezerwacji, jeśli Goście zatwierdzą je w tym samym czasie. W takiej sytuacji do zawarcia umowy dochodzi wyłącznie z jednym Gościem, którego rezerwacja wpływie do systemu jako pierwsza. Środki zabezpieczające rezerwację drugiego Gościa zostają zwrócone niezwłocznie na rachunek, z którego zostały przesłane, a potwierdzenie rezerwacji zostaje unieważnione. Unieważnienie to możliwe jest jedynie w ciągu pierwszej doby od wykonania zdublowanej rezerwacji. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, zrezygnuj z wykonania rezerwacji.

Ważne odległości

Rynek

100 m

Deptak

400 m

Rzeka Wisła

900 m

Restauracja

400 m

Sklep spożywczy

800 m

Stoki narciarskie

3 km