APARTAMENT JAWOROWY

Szczyrk, ul. Wiślańska 74 | 2 Piętro

Kalendarz dostępności

O apartamencie

Willa Marko – to nowo powstały kompleks 10 apartamentów, położonych w cichym i spokojnym miejscu wśród zieleni i pięknych lasów. Na poddaszu znajduje się ogólnodostępny kącik zabaw dla dzieci.

Jaworowy to przytulny apartament, idealny dla 4 osób, o powierzchni 38 m². Na 2 piętrze.

Apartament posiada:

Salon z rozkładaną sofą dla 2 osób, stolik z 4 krzesłami, TV 32″ smart tv, stolik kawowy.
Aneks Kuchenny jest w pełni wyposażona, znajduje się tu płyta indukcyjna, lodówka, zmywarka, czajnik, expres do kawy, zlewozmywak, kosz na śmieci, talerze, sztućce, kubki, szklanki na napoje, garnki, patelnie, sitko, kieliszki wódka + wino, wyjście na balkon.
Sypialnia z dużym łóżkiem małżeńskim, wyjście na balkon.
Łazienka z prysznicem, umywalka, WC.

Akcesoria do sprzątania (mop, wiadro, miotła) oraz deska do prasowania i żelazko są na parterze w pomieszczeniu technicznym na końcu korytarza.

Apartament położony jest 1,4 km od Szczyrk Mountain Resort – Solisko, 6 km od centrum Szczyrku. W zimie droga dojazdowa jest utrzymywana na czarno, w przypadku bardzo dużych opadów śniegów zaleca się użycie łańcuchów zimowych. Miejsce parkingowe przed budynkiem.

Do kosztów za nocleg należy doliczyć jednorazową opłatę za serwis apartamentu oraz opłatę miejscową. Kwota ta doliczana jest do każdej rezerwacji bez względu na długość planowanego pobytu.
Serwis apartamentu wynosi : 120 zł.
Opłata miejscowa wynosi: 2,15 zł   os./doba
Opłaty te zostaną pobrane gotówką w dniu przyjazdu przed zakwaterowaniem Gości.

Zakwaterowanie Gości odbywa się w zarezerwowanym apartamencie/domu, po uprzednim ustaleniu godziny z Rezydentem. Zakwaterowanie po godz.  20:00 odbywa się za dodatkową płatnością 50 zł.

Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 50 % wartości rezerwacji. Zapłacona kwota zadatku nie podlega zwrotowi w przypadku anulowania lub skrócenia rezerwacji. Gościom nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy, zgodnie z Ustawą o Prawach Konsumenta. System rezerwacyjny opiera się na integracji Hotres, Channel Manager, PMS. Synchronizacja systemu wymaga stałego, sekwencyjnego przesyłu i odbioru danych. Nawet kilkusekundowy przesył informacji o dostępności apartamentu nie pozwala na 100% wyeliminowanie równoczesnego wpływu rezerwacji, jeśli Goście zatwierdzą je w tym samym czasie. W takiej sytuacji do zawarcia umowy dochodzi wyłącznie z jednym Gościem, którego rezerwacja wpływie do systemu jako pierwsza. Środki zabezpieczające rezerwację drugiego Gościa zostają zwrócone niezwłocznie na rachunek, z którego zostały przesłane, a potwierdzenie rezerwacji zostaje unieważnione. Unieważnienie to możliwe jest jedynie w ciągu pierwszej doby od wykonania zdublowanej rezerwacji. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, zrezygnuj z wykonania rezerwacji.

Ważne odległości

Rynek

7 km

Deptak

6,6 km

Rzeka Żylica

100 m

Restauracja

400 m – Gościniec Salmopolski

Sklep spożywczy

4 km

Stoki narciarskie

1,4 km – Solisko

[google_map_easy id="2"]