APARTAMENT KAMIENNA 16

Wisła, ul. Kamienna 1B | 4 piętro

Kalendarz dostępności

O apartamencie

Kamienna 16 to duży, komfortowy apartament przeznaczony dla 4 osób, o powierzchni 55 m².
Na 4 piętrze, z apartamentu wyjście na balkon z przepięknym widokiem na góry i centrum Wisły. W sezonie letnim udostępnione  meble ogrodowe.
Apartament posiada salon z rozkładaną sofą dla 2 osób, stolik kawowy, aneks kuchenny, duży stół z krzesłami, TV, elektryczny kominek.
W sypialni jest duże, wygodne łóżko małżeńskie, szafki nocne, komoda oraz szafa.
Łazienka z prysznicem i wc.
Kuchnia jest w pełni wyposażona, znajduje się tu lodówka, płyta kuchenna, zmywarka, czajnik, przybory kuchenne, garnki, patelnie, naczynia.

Apartament położony jest 1,5 km od Rynku w Wiśle1,3 km od Park Wodny Tropicana (Hotel Gołębiewski), 800 m od Rzeki Wisły.
Apartamentowiec położony na wzgórzu, podjazd pod górę. W zimie zalecane łańcuchy śniegowe na ostatnie 20 m podjazdu.
Goście cenią sobie tutaj ciszę i spokój. Idealna baza wypadowa na pobliskie stoki narciarskie.
Miejsce parkingowe przed budynkiem. Cały obiekt ogrodzony.

Dojazd: w nawigacji najlepiej wpisać adres ul. Górnośląska 9, 43-460 Wisła (apartament znajduje się 50 m powyżej).

Do kosztów za nocleg należy doliczyć jednorazową opłatę za serwis apartamentu oraz opłatę miejscową. Kwota ta doliczana jest do każdej rezerwacji bez względu na długość planowanego pobytu.
Serwis apartamentu wynosi : 140 zł.
Opłata miejscowa wynosi: 2 zł  1 os./doba 1 zł dziecko/doba
Opłaty te zostaną pobrane gotówką w dniu przyjazdu przed zakwaterowaniem Gości.

Odbiór kluczy odbywa się w biurze Dream Apart w Ustroniu (43-450) na ul. Marii Konopnickiej 17B (800 m od głównej drogi na Wisłę),  w godzinach od 15:00 do 20:00. Zakwaterowanie po godz.  20:00 odbywa się za dodatkową płatnością 50 zł. Prosimy o informację z dokładną godziną przybycia.

Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 50 % wartości rezerwacji. Zapłacona kwota zadatku nie podlega zwrotowi w przypadku anulowania lub skrócenia rezerwacji. Gościom nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy, zgodnie z Ustawą o Prawach Konsumenta. System rezerwacyjny opiera się na integracji Hotres, Channel Manager, PMS. Synchronizacja systemu wymaga stałego, sekwencyjnego przesyłu i odbioru danych. Nawet kilkusekundowy przesył informacji o dostępności apartamentu nie pozwala na 100% wyeliminowanie równoczesnego wpływu rezerwacji, jeśli Goście zatwierdzą je w tym samym czasie. W takiej sytuacji do zawarcia umowy dochodzi wyłącznie z jednym Gościem, którego rezerwacja wpływie do systemu jako pierwsza. Środki zabezpieczające rezerwację drugiego Gościa zostają zwrócone niezwłocznie na rachunek, z którego zostały przesłane, a potwierdzenie rezerwacji zostaje unieważnione. Unieważnienie to możliwe jest jedynie w ciągu pierwszej doby od wykonania zdublowanej rezerwacji. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, zrezygnuj z wykonania rezerwacji.

Ważne odległości

Rynek

1 km

Deptak

800 m

Rzeka Wisła

800 m

Restauracja

1,7 km

Sklep spożywczy

1,7 km

Stoki narciarskie

1,6 km

[google_map_easy id="3"]