APARTAMENT KASZTANOWY

Szczyrk, ul. Kasztanowa 11/2| 1 Piętro

Kalendarz dostępności

O apartamencie

Kasztanowy to niepowtarzalny, przytulny apartament, idealny dla 6 osób, o powierzchni 53 m². Na 1 piętrze, z apartamentu wyjście na balkon z widokiem na góry. W sezonie letnim udostępnione meble ogrodowe. Główne atuty apartamentu to jego doskonała lokalizacja, w pobliżu centrum i bezproblemowy dojazd w okresie zimowym – droga płaska i regularnie odśnieżna ( nie ma konieczności zakładania łańcuchów na koła).

Apartament posiada:

Salon z dwoma rozkładanymi sofami, łącznie  dla 4 osób, stół z 4 krzesłami, stolik kawowy, fotel, TV, wyjście na balkon.
Aneks Kuchenny jest w pełni wyposażona, znajduje się tu płyta indukcyjna, lodówka, zmywarka, czajnik, expres do kawy, mikrofalówka, toster, zlewozmywak, kosz na śmieci, talerze, sztućce, kubki, szklanki na napoje, garnki, patelnie, sitko, kieliszki wódka + wino.
Sypialnia z dużym łóżkiem małżeńskim, stoliki nocne, wyjście na balkon, duża szafa.
Łazienka z prysznicem, umywalka, WC.
Pomieszczenie gospodarcze.

Apartament położony jest 400 m od kolejki linowej na Skrzyczne, 200 m od centrum Szczyrku i przystanku SKI BUSA. Miejsce parkingowe przed budynkiem. Kameralny budynek, w którym znajdują się tylko cztery apartamenty.

Do kosztów za nocleg należy doliczyć jednorazową opłatę za serwis apartamentu oraz opłatę miejscową. Kwota ta doliczana jest do każdej rezerwacji bez względu na długość planowanego pobytu.
Serwis apartamentu wynosi : 140 zł.
Opłata miejscowa wynosi: 2,2 zł   os./doba
Opłaty te zostaną pobrane gotówką w dniu przyjazdu przed zakwaterowaniem Gości.

Zakwaterowanie Gości odbywa się w zarezerwowanym apartamencie/domu, po uprzednim ustaleniu godziny z Rezydentem. Zakwaterowanie po godz.  20:00 odbywa się za dodatkową płatnością 50 zł.

Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 50 % wartości rezerwacji. Zapłacona kwota zadatku nie podlega zwrotowi w przypadku anulowania lub skrócenia rezerwacji. Gościom nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy, zgodnie z Ustawą o Prawach Konsumenta. System rezerwacyjny opiera się na integracji Hotres, Channel Manager, PMS. Synchronizacja systemu wymaga stałego, sekwencyjnego przesyłu i odbioru danych. Nawet kilkusekundowy przesył informacji o dostępności apartamentu nie pozwala na 100% wyeliminowanie równoczesnego wpływu rezerwacji, jeśli Goście zatwierdzą je w tym samym czasie. W takiej sytuacji do zawarcia umowy dochodzi wyłącznie z jednym Gościem, którego rezerwacja wpływie do systemu jako pierwsza. Środki zabezpieczające rezerwację drugiego Gościa zostają zwrócone niezwłocznie na rachunek, z którego zostały przesłane, a potwierdzenie rezerwacji zostaje unieważnione. Unieważnienie to możliwe jest jedynie w ciągu pierwszej doby od wykonania zdublowanej rezerwacji. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, zrezygnuj z wykonania rezerwacji.

Ważne odległości

Rynek

1,3 km

Deptak

1 km

Rzeka Żylica

210 m

Restauracja

200 m

Sklep spożywczy

200 m Lewiatan

Stoki narciarskie

400 m – Skrzyczne

[google_map_easy id="2"]