APARTAMENT LUX 4

Ustroń, ul. Lipowa 47

Kalendarz dostępności

O apartamencie

Przestronny apartament na 1 piętrze, przeznaczony dla 6 osób, o powierzchni 70 m².
Apartament posiada dwie sypialnie, jedna z łóżkiem małżeńskim i szafą, druga z dwoma pojedynczymi łóżkami i szafą. W salonie znajduje się  rozkładana sofa dla 2 osób, aneks kuchenny, duży stół z krzesłami, TV. Łazienka z prysznicem. Z salonu wyjście na balkon, widok na góry, w sezonie letnim meble ogrodowe.
Kuchnia jest w pełni wyposażona, znajduje się tu lodówka, płyta kuchenna, zmywarka, kuchenka mikrofalowa, czajnik, ekspres do kawy, przybory kuchenne, garnki, patelnia, naczynia. Pralka w pomieszczeniu ogólnodostępnym.

Dla Gości dostępny grill oraz plac zabaw, wspólny hall z kanapą.

Apartament położony jest 1,8 km od dolnej stacji narciarskiej Czantoria, 2,9 km od centrum Ustronia, 180 m od basenów Poniwiec.
Miejsce parkingowe przed budynkiem, obiekt ogrodzony.

W budynku znajdują się cztery apartamenty, łącznie 24 miejsca noclegowe

Do kosztów za nocleg należy doliczyć jednorazową opłatę za serwis apartamentu oraz opłatę miejscową. Kwota ta doliczana jest do każdej rezerwacji bez względu na długość planowanego pobytu.
Serwis apartamentu wynosi : 120 zł.
Opłata miejscowa wynosi: 3 zł  1 os./doba i 1,5 zł dziecko/doba
Opłaty te zostaną pobrane gotówką w dniu przyjazdu przed zakwaterowaniem Gości.

Zakwaterowanie Gości odbywa się na miejscu w apartamencie, w godzinach od 15:00 do 20:00. Zakwaterowanie po godz.  20:00 odbywa się za dodatkową odpłatnością 50 zł.
Prosimy o informację z dokładną godziną przybycia, aby nasz Rezydent również zdążył przyjechać z kluczami. Zapraszamy serdecznie.

Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 50 % wartości rezerwacji. Zapłacona kwota zadatku nie podlega zwrotowi w przypadku anulowania lub skrócenia rezerwacji. Gościom nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy, zgodnie z Ustawą o Prawach Konsumenta. System rezerwacyjny opiera się na integracji Hotres, Channel Manager, PMS. Synchronizacja systemu wymaga stałego, sekwencyjnego przesyłu i odbioru danych. Nawet kilkusekundowy przesył informacji o dostępności apartamentu nie pozwala na 100% wyeliminowanie równoczesnego wpływu rezerwacji, jeśli Goście zatwierdzą je w tym samym czasie. W takiej sytuacji do zawarcia umowy dochodzi wyłącznie z jednym Gościem, którego rezerwacja wpływie do systemu jako pierwsza. Środki zabezpieczające rezerwację drugiego Gościa zostają zwrócone niezwłocznie na rachunek, z którego zostały przesłane, a potwierdzenie rezerwacji zostaje unieważnione. Unieważnienie to możliwe jest jedynie w ciągu pierwszej doby od wykonania zdublowanej rezerwacji. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, zrezygnuj z wykonania rezerwacji.

Ważne odległości

Rynek

2,9 km

Deptak

3,1 km

Rzeka Wisła

1 km

Restauracja

950 m

Sklep spożywczy

150 m

Stoki narciarskie

1,9 km

[google_map_easy id="1"]