APARTAMENT NAD ŻYLICĄ 1

Szczyrk, ul. Bratków 10

Kalendarz dostępności

O apartamencie

Przestronny, komfortowy apartament trzypoziomowy, z dwoma łazienkami, idealny dla 8 osób, o powierzchni 100 m². Prywatne wejście. Na 1 piętrze.
Na pierwszym poziomie: salon z wygodną rozkładaną sofą, stolik kawowy, dwa fotele, TV, aneks kuchenny, duży drewniany stół z krzesłami, łazienka z prysznicem. Z salonu wyjście na bardzo duży balkon z widokiem na góry.
Na 2 poziomie:  dwie sypialnie i łazienka. Pierwsza sypialnia z łóżkiem małżeńskim, łóżkiem jednoosobowym, szafa oraz wejście na antresolę z jednym jednoosobowym materacem. W drugiej sypialni duże łóżko małżeńskie, szafki nocne, szafa. Na korytarzu łazienka z prysznicem i pralką.
Kuchnia jest w pełni wyposażona, znajduje się tu lodówka, zmywarka, płyta kuchenna, piekarnik, czajnik, przybory kuchenne, garnki, patelnia, naczynia, kawiarka.
Apartament położony jest 2 km od centrum, w niezwykle cichej i spokojnej okolicy u podnóża góry Skalite. 100 m od deptaku nad rzeką Żylicą (deptakiem można przejść lub przejechać rowerem, aż do centrum Szczyrku). Na posesji apartamentowca znajduję się altana oraz kamienny grill. Dojazd do apartamentu po płaskiej drodze. Darmowe miejsce parkingowe. 350 m od Szkoły Mistrzostwa Sportowego, 400 m od Stajni Eliksir – jazda konna, 900 m do przystanku darmowego Skibusa w zimie.

Do kosztów za nocleg należy doliczyć jednorazową opłatę za serwis apartamentu oraz opłatę miejscową. Kwota ta doliczana jest do każdej rezerwacji bez względu na długość planowanego pobytu.
Serwis apartamentu wynosi : 160 zł.
Opłata miejscowa wynosi: 2,15 zł  1 os./doba
Opłaty te zostaną pobrane gotówką w dniu przyjazdu przed zakwaterowaniem Gości.

Zakwaterowanie Gości odbywa się na miejscu w apartamencie, w godzinach od 15:00 do 20:00. Zakwaterowanie po godz.  20:00 odbywa się za dodatkową odpłatnością 50 zł.
Prosimy o informację z dokładną godziną przybycia, aby nasz Rezydent również zdążył przyjechać z kluczami. Zapraszamy serdecznie.

Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 50 % wartości rezerwacji. Zapłacona kwota zadatku nie podlega zwrotowi w przypadku anulowania lub skrócenia rezerwacji. Gościom nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy, zgodnie z Ustawą o Prawach Konsumenta. System rezerwacyjny opiera się na integracji Hotres, Channel Manager, PMS. Synchronizacja systemu wymaga stałego, sekwencyjnego przesyłu i odbioru danych. Nawet kilkusekundowy przesył informacji o dostępności apartamentu nie pozwala na 100% wyeliminowanie równoczesnego wpływu rezerwacji, jeśli Goście zatwierdzą je w tym samym czasie. W takiej sytuacji do zawarcia umowy dochodzi wyłącznie z jednym Gościem, którego rezerwacja wpływie do systemu jako pierwsza. Środki zabezpieczające rezerwację drugiego Gościa zostają zwrócone niezwłocznie na rachunek, z którego zostały przesłane, a potwierdzenie rezerwacji zostaje unieważnione. Unieważnienie to możliwe jest jedynie w ciągu pierwszej doby od wykonania zdublowanej rezerwacji. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, zrezygnuj z wykonania rezerwacji.

Ważne odległości

Rynek

2 km

Deptak

100 m

Rzeka Żylica

120 m

Restauracja

1,5 km

Sklep spożywczy

700 m

Stoki narciarskie

3,7 km

[google_map_easy id="2"]