APARTAMENT NA SZCZYCIE 1

Szczyrk, ul. Szczytowa 34 | Parter

Kalendarz dostępności

O apartamencie

Luksusowy, niepowtarzalny apartament, idealny dla 4 osób, o powierzchni 50 m². Na parterze, z apartamentu wyjście na przestronny taras z widokiem na góry. W sezonie letnim udostępnione wygodne meble ogrodowe.

Apartament stylizowany indyjskimi meblami. Apartament posiada salon z rozkładaną sofą dla 2 osób, aneks kuchenny, duży stół z krzesłami. Sypialnia z dużym łóżkiem małżeńskim i wyjściem na taras. Łazienka z prysznicem i pralką.

Kuchnia jest w pełni wyposażona, znajduje się tu lodówka, piekarnik, płyta kuchenna, czajnik, przybory kuchenne, garnki, patelnia, naczynia.

Apartament położony jest 1,5 km od centrum, niezwykle malowniczo na wysokości 542 metrów n.p.m. Niepowtarzalne położenie apartamentów gwarantuje przepiękny widok na kompleks skoczni narciarskich Skalite, dolinę Jeziora Żywieckiego, oraz najwyższy szczyt w Beskidzie Śląskim – Skrzyczne. Dzięki lokalizacji na południowym zboczu góry Bieniadki, światło słoneczne w apartamentach jest zapewnione przez cały rok. W zimie droga dojazdowa jest utrzymywana na czarno, w przypadku bardzo dużych opadów śniegów zaleca się użycie łańcuchów zimowych.

Miejsce parkingowe przed budynkiem. Na terenie obiektu jest plac zabaw dla dzieci. Budynek położony w odległości 600 m do przystanku ( w zimie darmowy Skibus).

W apartamencie 2-3 razy do roku przebywa kot Perski, alergików prosimy o zwrócenie uwagi na tą informację. 

Do kosztów za nocleg należy doliczyć jednorazową opłatę za serwis apartamentu oraz opłatę miejscową. Kwota ta doliczana jest do każdej rezerwacji bez względu na długość planowanego pobytu.
Serwis apartamentu wynosi : 120 zł.
Opłata miejscowa wynosi: 2,15 zł   os./doba
Opłaty te zostaną pobrane gotówką w dniu przyjazdu przed zakwaterowaniem Gości.

Zakwaterowanie Gości odbywa się w zarezerwowanym apartamencie/domu, po uprzednim ustaleniu godziny z Rezydentem. Zakwaterowanie po godz.  20:00 odbywa się za dodatkową płatnością 50 zł.

Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 50 % wartości rezerwacji. Zapłacona kwota zadatku nie podlega zwrotowi w przypadku anulowania lub skrócenia rezerwacji. Gościom nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy, zgodnie z Ustawą o Prawach Konsumenta. System rezerwacyjny opiera się na integracji Hotres, Channel Manager, PMS. Synchronizacja systemu wymaga stałego, sekwencyjnego przesyłu i odbioru danych. Nawet kilkusekundowy przesył informacji o dostępności apartamentu nie pozwala na 100% wyeliminowanie równoczesnego wpływu rezerwacji, jeśli Goście zatwierdzą je w tym samym czasie. W takiej sytuacji do zawarcia umowy dochodzi wyłącznie z jednym Gościem, którego rezerwacja wpływie do systemu jako pierwsza. Środki zabezpieczające rezerwację drugiego Gościa zostają zwrócone niezwłocznie na rachunek, z którego zostały przesłane, a potwierdzenie rezerwacji zostaje unieważnione. Unieważnienie to możliwe jest jedynie w ciągu pierwszej doby od wykonania zdublowanej rezerwacji. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, zrezygnuj z wykonania rezerwacji.

Ważne odległości

Rynek

1,8 km

Deptak

650 m

Rzeka Żylica

700 m

Restauracja

900 m

Sklep spożywczy

600 m

Stoki narciarskie

3,5 km

[google_map_easy id="2"]