cross out dream apart
preloader

REZERWACJA ON-LINE

  Przyjazd
  Wyjazd
Wyczyść
Wybierz date przyjazdu

Obsługa najmu krótkoterminowego

Oferta specjalna Dla właścicieli Posiadasz apartament na wynajem w Ustroniu, Wiśle lub Szczyrku ale:
 

Często stoi on pusty?

 

Nie masz czasu na obsługę wynajmu?

 

Nie masz doświadczenia w pozyskiwaniu klientów?

 

Mieszkasz w innym mieście lub często wyjeżdzasz ?

Dobrze trafiłeś! Mamy rozwiązanie... Nasza firma zajmuje się kompleksową obsługą i zarządzaniem wynajmu apartamentów w celach turystycznych. Nasze usługi obejmują:
 
 

Działania marketingowe mające na celu zapewnić jak największe obłożenie apartamentu

 

Obsługę rezerwacji na naszej stronie www.Dreamapart.Pl

 

Obsługę płatności

 

Pełną obsługę gości – wydanie kluczy/sporządzenie protokołu odbioru/ odbiór kluczy

 

Przygotowanie apartamentu do użytkowania, tak aby goście czuli, że są dla nas najważniejsi

 

Kompleksowe sprzątanie po wizycie gości wraz z wymianą pościeli, ręczników itp

Wszystko po to, aby zarówno Państwo jako właściciele lokali, jak i Goście odwiedzający Wasze apartamenty byli w pełni usatysfakcjonowani z naszej obsługi.

Właściciele:

 

Mogą spodziewać się wysokiej stopy zwrotu inwestycji

 

Są zwolnieni z pozyskiwania gości dla swoich apartamentów

 

W każdej chwili mogą zarezerwować swój apartament na swoje potrzeby

 

Decydują o polityce cenowej apartamentu

 

Są zwolnieni z obsługiwania swojego apartamentu

 

Nie muszą martwić się drobnymi naprawami – naprawiamy my!

Właściciel w pełni wyposażonego apartamentu Zostań naszym klientem Naszym Klientem może zostać każdy Właściciel w pełni wyposażonego apartamentu, położonego w Ustroniu, Wiśle lub Szczyrku, przeznaczonego do krótkoterminowego najmu na cele turystyczne i wypoczynkowe.
Posiadasz apartament w stanie deweloperskim? Nie masz czasu na bieganie za wykonawcami,projektantami, doglądanie prac? Nasze usługi obejmują również pełny nadzór nad wszystkimi pracami dotyczącymi przygotowaniem lokalu do użytkowania.
Współpracujemy z najlepszymi projektantami i wykonawcami. Do obejrzenia portfolio zapraszamy do kontaktu.
Uzależnione jest od efektów naszej pracy Honorarium Uzależnione jest od efektów naszej pracy, płatne wyłącznie w przypadku pobrania pieniędzy od gości za pobyt w państwa apartamencie. Całkowita prowizja za nasze usługi wynosi tylko 30 %.

Kontakt:
  +48 516 405 909
  bartosz@dreamapart.pl

Obsługa najmu krótkoterminowego

 

Zarządzanie najmem krótkoterminowym to zajęcie wymagające odpowiednich zasobów, doświadczenia, a przede wszystkim czasu. Część właścicieli mieszkań i apartamentów nie wykorzystuje ich pełnego potencjału z uwagi na brak wiedzy dotyczącej pozyskiwania Klientów czy kulejące działania marketingowe. Dlatego też coraz popularniejszą usługą na rynku nieruchomości jest obsługa najmu krótkoterminowego przez wyspecjalizowane agencje. Współpraca z firmą, dla której obsługa apartamentów jest domeną działalności pozwala optymalizować obsadzenie apartamentu i zwiększyć stopę zwrotu z inwestycji.
 

Agencja wynajmu krótkoterminowego Dream Apart – korzyści ze współpracy

 

Decydując się na kooperację z Dream Apart inwestorzy zyskują rzetelnego partnera biznesowego, któremu mogą powierzyć zarządzanie swoim majątkiem. Rezultatem naszych działań jest przede wszystkim wysoki zysk z inwestycji i zadbanie o to, by apartament był jak najczęściej zajęty przez gości. Jednocześnie dajemy właścicielom możliwość decydowania o cenach za wynajem, a także zarezerwowania swojej przestrzeni na własny użytek w dowolnej chwili. Zarządzanie apartamentami traktujemy kompleksowo – zajmujemy się wszystkim, począwszy od obsługi rezerwacji i płatności, poprzez wydawanie kluczy i obsługę gości, po sprzątanie i drobne naprawy. W naszym portfolio posiadamy również usługi marketingowe, dzięki którym Państwa nieruchomość będzie przyciągała kolejnych gości.
 

Wynajem krótkoterminowy

 

Nasza oferta koncentruje się na apartamentach ulokowanych w najważniejszych miejscowościach Beskidu Śląskiego – w Ustroniu, Wiśle i Szczyrku. To miejsca z niesamowitym potencjałem, przyciągające turystów zjawiskową przyrodą, górskim klimatem, ale także świetną infrastrukturą gastronomiczną, rekreacyjną i sportową. Wisła, Szczyrk i Ustroń są ważnymi ośrodkami narciarskimi tej części Beskidów i bazą wypadową górskich wędrówek w sezonie letnim. Wszystko to sprawia, że wspomniane lokalizacje magnetyzują gości, przez co mogą być fantastyczną lokatą kapitału w postaci własnego apartamentu. Posiadanie tego typu luksusowej i dobrze zarządzanej przestrzeni to szansa na ulokowanie środków z wysoką stopą zwrotu dla inwestorów z różnych części Polski i nie tylko.

Jesteś zainteresowany ?

Napisz do nas

(*) - Wypełnij wymagane pola

Xml parse error: String could not be parsed as XML

© 2023 Dream Apart - wszystkie prawa zastrzeżone.

design by : LEMONPIXEL.pl  /  Rezerwację online obsługuje : HOTRES.pl

Bezpieczny nocleg Covid free zone