APARTAMENT PERŁOWY

Ustroń, ul. Brzozowa 11 A/24

Kalendarz dostępności

O apartamencie

Perłowy to przytulny apartament , idealny dla 6 osób, o powierzchni 54 m². Na 3 piętrze (dojście schodami). Położony w cichej i spokojnej dzielnicy – Ustroń Poniwiec.

Apartament posiada:

Salon z wygodną sofą dla 2 osób, stół z krzesłami, TV, stolik kawowy, komodę.
Aneks Kuchenny w pełni wyposażony, znajduje się tu lodówka, czajnik, zlewozmywak, płyta kuchenna, piekarnik, zmywarka, kosz na śmieci, talerze, sztućce, kubki, szklanki na napoje, garnki, patelnie, kieliszki wódka + wino,
Sypialnia 1 z łóżkiem małżeńskim, stoliki nocne, komoda, TV, wyjście na balkon.
Sypialnia 2 z rozkładaną sofą i komodą.
Łazienka z prysznicem, umywalka, WC, pralka.

Apartament położony jest 2,2 km od Rynku w Ustroniu, 500 m od sklepu spożywczego Lewiatan, 500 m od basenów w Park Poniwiec, 1,7 km od stacji narciarskiej na Czantorii. Parking znajduje się przed apartamentowcem na parkingu.

Do kosztów za nocleg należy doliczyć jednorazową opłatę za serwis apartamentu oraz opłatę miejscową. Kwota ta doliczana jest do każdej rezerwacji bez względu na długość planowanego pobytu.
Serwis apartamentu wynosi : 140 zł.
Opłata miejscowa wynosi: 3 zł   os./doba, 1,5 zł/dziecko
Opłaty te zostaną pobrane gotówką w dniu przyjazdu przed zakwaterowaniem Gości.

Odbiór kluczy odbywa się w biurze Dream Apart w Ustroniu (43-450) na ul. Marii Konopnickiej 17B,  w godzinach od 15:00 do 20:00. Zakwaterowanie po godz.  20:00 odbywa się za dodatkową płatnością 50 zł. Prosimy o informację z dokładną godziną przybycia.

Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 50 % wartości rezerwacji. Zapłacona kwota zadatku nie podlega zwrotowi w przypadku anulowania lub skrócenia rezerwacji. Gościom nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy, zgodnie z Ustawą o Prawach Konsumenta. System rezerwacyjny opiera się na integracji Hotres, Channel Manager, PMS. Synchronizacja systemu wymaga stałego, sekwencyjnego przesyłu i odbioru danych. Nawet kilkusekundowy przesył informacji o dostępności apartamentu nie pozwala na 100% wyeliminowanie równoczesnego wpływu rezerwacji, jeśli Goście zatwierdzą je w tym samym czasie. W takiej sytuacji do zawarcia umowy dochodzi wyłącznie z jednym Gościem, którego rezerwacja wpływie do systemu jako pierwsza. Środki zabezpieczające rezerwację drugiego Gościa zostają zwrócone niezwłocznie na rachunek, z którego zostały przesłane, a potwierdzenie rezerwacji zostaje unieważnione. Unieważnienie to możliwe jest jedynie w ciągu pierwszej doby od wykonania zdublowanej rezerwacji. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, zrezygnuj z wykonania rezerwacji.

Ważne odległości

Rynek

2,2 km

Deptak

1 km

Rzeka Wisła

1 km

Restauracja

650 m

Sklep spożywczy

500 m

Stoki narciarskie

1,7 km

[google_map_easy id="1"]