APARTAMENT RYNEK 2

Ustroń, ul. Andrzeja Brody 3c/1

Kalendarz dostępności

O apartamencie

Przytulny apartament przeznaczony dla 4 osób, o powierzchni 54 m².
Na parterze, z apartamentu wyjście na duży balkon z bocznym widokiem na górę Równicę. W sezonie letnim udostępnione  meble ogrodowe.
Apartament posiada salon z rozkładaną sofą dla 2 osób, bio kominek, TV, aneks kuchenny, stół z krzesłami. Sypialnia z dużym łóżkiem małżeńskim, TV, szafą. Łazienka z prysznicem.
Kuchnia jest w pełni wyposażona, znajduje się tu lodówka, piekarnik, płyta kuchenna, kuchenka mikrofalowa, czajnik, kawiarka, przybory kuchenne, garnki, patelnie, naczynia.
Apartament położony jest 100 m od Rynku, a zarazem Goście cenią sobie tutaj ciszę i spokój. Blisko restauracji, kawiarni i sklepów. Idealna baza wypadowa na pobliskie stoki narciarskie.
Miejsce parkingowe przed budynkiem.

Do kosztów za nocleg należy doliczyć jednorazową opłatę za przygotowanie apartamentu oraz opłatę miejscową. Kwota ta doliczana jest do każdej rezerwacji bez względu na długość planowanego pobytu.
Kwota ta doliczana jest w rezerwacjach on-line w ostatnim kroku i wynosi 120 zł.
Opłata miejscowa wynosi:
  • 3 zł  1 os./doba
  • 1,5 zł dziecko/doba
Opłata ta zostanie pobrana w dniu przyjazdu przed zakwaterowaniem Gości.
Zakwaterowanie Gości odbywa się na miejscu w apartamencie, w godzinach od 15:00 do 20:00. Zakwaterowanie w godz. od 20:00 – do 22:00 odbywa się za dodatkową odpłatnością. Zakwaterowanie po godz. 22:00 nie jest możliwe.
Prosimy o informację z dokładną godziną przybycia, aby nasz Rezydent również zdążył przyjechać z kluczami. Zapraszamy serdecznie.
Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 50 % wartości rezerwacji. Zapłacona kwota zadatku nie podlega zwrotowi w przypadku anulowania lub skrócenia rezerwacji. Gościom nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy, zgodnie z Ustawą o Prawach Konsumenta. System rezerwacyjny opiera się na integracji Hotres, Channel Manager, PMS. Synchronizacja systemu wymaga stałego, sekwencyjnego przesyłu i odbioru danych. Nawet kilkusekundowy przesył informacji o dostępności apartamentu nie pozwala na 100% wyeliminowanie równoczesnego wpływu rezerwacji, jeśli Goście zatwierdzą je w tym samym czasie. W takiej sytuacji do zawarcia umowy dochodzi wyłącznie z jednym Gościem, którego rezerwacja wpływie do systemu jako pierwsza. Środki zabezpieczające rezerwację drugiego Gościa zostają zwrócone niezwłocznie na rachunek, z którego zostały przesłane, a potwierdzenie rezerwacji zostaje unieważnione. Unieważnienie to możliwe jest jedynie w ciągu pierwszej doby od wykonania zdublowanej rezerwacji. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, zrezygnuj z wykonania rezerwacji.

Ważne odległości

Rynek

100 m

Deptak

400 m

Rzeka Wisła

900 m

Restauracja

400 m

Sklep spożywczy

800 m

Stoki narciarskie

3 km

[google_map_easy id="1"]