SŁONECZNA GÓRA 10

Szczyrk, ul. Szkolna 21

Kalendarz dostępności

Aby zarezerwować nocleg, naciśnij dzień przyjazdu na kalendarzu.

O apartamencie

Apartament Słoneczna Góra 10 to przytulny, komfortowy apartament idealny dla 4 osób, o powierzchni 44 m². Prywatne wejście. Na parterze.

S
alon z wygodną rozkładaną sofą, fotel,  TV, wyjście na bardzo duży balkon z przepięknym widokiem na góry i skocznie narciarskie.
Aneks kuchenny jest w pełni wyposażony, znajduje się tu lodówka,  płyta kuchenna, czajnik, przybory kuchenne, garnki, patelnia, naczynia, kieliszki, stół z krzesłami, ekspres do kawy, schowek na narty/rowery.
Sypialnia z dużym łóżkiem małżeńskim, szafa, lampki nocne.
Łazienka z prysznicem i wc.

Apartament położony jest 1 km od centrum, w niezwykle cichej i spokojnej okolicy. 600 m od deptaku nad rzeką Żylicą (deptakiem można przejść lub przejechać rowerem, aż do centrum Szczyrku).  2,5 km do wyciągu na Skrzyczne. 4,5 km do gondoli Szczyrk Mountain Resort. 450 m do Centralny Ośrodek Sportu (COS Szczyrk – Ośrodek Przygotowań Olimpijskich).
Dojazd do apartamentu pod górę, w zimie zalecamy łańcuchy śniegowe. Darmowy garaż.

Niepowtarzalne położenie apartamentów gwarantuje przepiękny widok na kompleks skoczni narciarskich Skalite, dolinę Jeziora Żywieckiego, oraz najwyższy szczyt w Beskidzie Śląskim – Skrzyczne. W kompleksie na parterze jest część rekreacyjna ze SPA, sauną, jacuzzi, siłownią oraz pokojem relaksu.  Światło słoneczne w apartamentach jest zapewnione przez cały rok. Kompleks składa się z 32 apartamentów w dwóch budynkach, 11 garaży oraz miejsc parkingowych.

Do kosztów za nocleg należy doliczyć jednorazową opłatę za serwis apartamentu oraz opłatę miejscową. Kwota ta doliczana jest do każdej rezerwacji bez względu na długość planowanego pobytu.
Serwis apartamentu wynosi : 120 zł.
Opłata miejscowa wynosi: 2,2 zł  1 os./doba
Opłaty te zostaną pobrane gotówką w dniu przyjazdu przed zakwaterowaniem Gości.

Zakwaterowanie Gości odbywa się na miejscu w apartamencie, w godzinach od 15:00 do 20:00. Zakwaterowanie po godz.  20:00 odbywa się za dodatkową odpłatnością 50 zł.
Prosimy o informację z dokładną godziną przybycia, aby nasz Rezydent również zdążył przyjechać z kluczami. Zapraszamy serdecznie.

Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 50 % wartości rezerwacji. Zapłacona kwota zadatku nie podlega zwrotowi w przypadku anulowania lub skrócenia rezerwacji. Gościom nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy, zgodnie z Ustawą o Prawach Konsumenta. System rezerwacyjny opiera się na integracji Hotres, Channel Manager, PMS. Synchronizacja systemu wymaga stałego, sekwencyjnego przesyłu i odbioru danych. Nawet kilkusekundowy przesył informacji o dostępności apartamentu nie pozwala na 100% wyeliminowanie równoczesnego wpływu rezerwacji, jeśli Goście zatwierdzą je w tym samym czasie. W takiej sytuacji do zawarcia umowy dochodzi wyłącznie z jednym Gościem, którego rezerwacja wpływie do systemu jako pierwsza. Środki zabezpieczające rezerwację drugiego Gościa zostają zwrócone niezwłocznie na rachunek, z którego zostały przesłane, a potwierdzenie rezerwacji zostaje unieważnione. Unieważnienie to możliwe jest jedynie w ciągu pierwszej doby od wykonania zdublowanej rezerwacji. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, zrezygnuj z wykonania rezerwacji.

Ważne odległości

Rynek

1 km

Deptak

600 m

Rzeka Żylica

600 m

Restauracja

1 km

Sklep spożywczy

500 m

Stoki narciarskie

2,5 km

[google_map_easy id="2"]