Sylwester w górach 2018/2019

Zarezerwuj już teraz bajkowy pobyt na Sylwestra w górach!
Najlepsze apartamenty w Wiśle i Ustroniu 🙂 

W Wiśle oferujemy apartamenty z najpiękniejszym widokiem – obiekt ulokowany na szczycie wzgórza na ul. Kamiennej.
Blisko stoków narciarskich, 800 m od centrum. Nasi Goście są zachwyceni położeniem tego apartamentowca 🙂

W Ustroniu luksusowe apartamenty w centrum miasta, a zarazem cisza i spokój. Doskonała baza wypadowa na pobliskie stoki, wspaniała atmosfera górskiego miasteczka.

Zapraszamy 🙂 Nie czekajcie na ostatnią chwilę, bo będzie za późno 🙂

Sylwester w górach – niezapomniane przeżycia

Interesuje Cię Sylwester z noclegiem w górach? Marzysz o relaksie przy ogniu buchającym z kominka, pociąga Cię majestatyczny widok gór, a może chcesz spędzić ostatni dzień roku w aktywny sposób? Zainspiruj się naszymi propozycjami i spędź wyjątkowy Sylwester w górach. Wisła, Szczyrk, Ustroń – określ lokalizację, która najbardziej Ci odpowiada i wybierz komfortowy nocleg! W Wiśle oferujemy apartamenty z najpiękniejszym widokiem – m.in. obiekt ulokowany na szczycie wzgórza na ul. Kamiennej. Blisko stoków narciarskich, 800 m od centrum. Nasi Goście są oczarowani położeniem tego apartamentowca! Spędź Sylwester na stoku – Wisła z pewnością Cię zachwyci!

Sylwester w górach – Szczyrk

A może interesuje Cię białe szaleństwo w Szczyrku? Przeżyj niezapomniany Sylwester na stoku! Szczyrk zachwyci Cię doskonałymi warunkami do szusowania na nartach, a nowoczesne, komfortowo wyposażone apartamenty zapewnią wszelkie udogodnienia. Schludne i zadbane lokale usytuowane są w pobliżu atrakcji turystycznych.

Spędź Sylwester na stoku – Ustroń

W Ustroniu oferujemy luksusowe apartamenty w centrum miasta, które gwarantują liczne atrakcje turystyczne, a zarazem ciszę i spokój. To doskonała baza wypadowa na pobliskie stoki. Interesuje Cię Sylwester w Ustroniu? Poczuj wspaniałą atmosferę tego górskiego miasteczka! Wybierz już teraz Sylwester z noclegiem w górach! Zapraszamy do najlepszych apartamentów w górach na Sylwester – w Wiśle, Szczyrku i Ustroniu!