noclegi szczyrk
willa marko

Willa Marko – to nowo powstały kompleks 10 apartamentów / pokoi, położonych w cichym i spokojnym miejscu wśród zieleni i pięknych lasów. Na poddaszu znajduje się ogólnodostępny kącik zabaw dla dzieci. Wszystkie apartamenty są w pełni wyposażone, posiadają aneks kuchenny, łazienkę, balkon lub taras. Zapewniamy pościel oraz ręczniki.

Budynek położony jest 1,4 km od wyciągu narciarskiego Szczyrk Mountain Resort – Solisko, 6 km od centrum Szczyrku. W zimie droga dojazdowa jest utrzymywana na czarno, w przypadku bardzo dużych opadów śniegów zaleca się użycie łańcuchów zimowych. Miejsce parkingowe przed budynkiem.

 DLA NASZYCH GOŚCI – KARTA RABATOWA DREAM APART

Spędź wakacje w górach w noclegu z Dream Apart!

Ustroń, Wisła i Szczyrk czekają na Ciebie! Poczuj górski klimat, spędź aktywnie wczasy w najpiękniejszych miejscowościach Beskidu Śląskiego w komfortowych apartamentach Dream Apart. Wspomniane ośrodki wypoczynkowe mają do zaoferowania fantastyczne atrakcje, które umilą każde wczasy. Ustroń to przede wszystkim Czantoria, Równica i wyciągi narciarskie. W Wiśle nie brakuje kilometrów szlaków turystycznych, skoczni narciarskich i interesującej architektury. Szczyrk, choć jest najmniejszy z wymienionej trójki, ma równie sporo atrakcji, a to za sprawą najwyższych szczytów Beskidu Śląskiego – Klimczoka i Skrzycznego. Czy wybierzesz wczasy w Ustroniu, Wiśle czy Szczyrku, tam znajdziesz nasze apartamenty, które sprawią, iż będziesz zachwycony warunkami pobytu po powrocie.

Szukasz swojego miejsca na wczasy w Szczyrku, Ustroniu lub Wiśle?

Nasz pensjonat w Wiśle to dziesięć nowocześnie urządzonych apartamentów, w których znajdziesz wszystkie niezbędne udogodnienia, aby naprawdę wypocząć. Inne nasze pensjonaty i apartamenty są świetnie zlokalizowane. W zależności od Twoich potrzeb, posiadamy miejsca noclegowe w ścisłym centrum lub w okolicach najpopularniejszych stoków w Ustroniu, Wiśle i Szczyrku. Każdy z nich posiada aneks kuchenny, w którym znajdziesz wszystkie sprzęty – o nic nie musisz się martwić! Przyjedź i rozgość się w naszych przestronnych apartamentach i spędź swoje górskie wczasy w Szczyrku, Ustroniu lub Wiśle bez rezygnowania z podstawowych wygód!