DOM USTRONNY

Ustroń, ul. Marii Skłodowskiej 16

Kalendarz dostępności

O obiekcie

Dom Ustronny to przestronny, przytulny parterowy domek, idealny dla 8 osób, o powierzchni 140 m². Położony w cichej i spokojnej dzielnicy Ustronia.

Dom posiada:

Salon z wygodną sofą, stół z  6 krzesłami, TV, kominek, wyjście na taras.
Kuchnia w pełni wyposażona, znajduje się tu płyta indukcyjna, lodówka, zmywarka, piekarnik, czajnik, zlewozmywak, kosz na śmieci, talerze, sztućce, kubki, szklanki na napoje, garnki, patelnie, sitko, kieliszki wódka + wino, okrągły stół z 6 krzesłami.
Sypialnia 1 z dużym łóżkiem małżeńskim, szafa.
Sypialnia 2 z łóżkiem piętrowym, szafki, biurko.
Sypialnia 3 z dwoma rozkładanymi sofami, szafa.
Łazienka z wanną, umywalka, WC.
Toaleta z umywalką i WC.
Do dyspozycji gości jest również ogród, trampolina, grill.

Dom położony jest 1 km od Rynku w Ustroniu, 400 m od sklepu spożywczego Euro, 800 m od restauracji.

Do kosztów za nocleg należy doliczyć jednorazową opłatę za serwis apartamentu oraz opłatę miejscową. Kwota ta doliczana jest do każdej rezerwacji bez względu na długość planowanego pobytu.
Serwis apartamentu wynosi : 200 zł.
Opłata miejscowa wynosi: 3 zł   os./doba, 1,5 zł/dziecko
Opłaty te zostaną pobrane gotówką w dniu przyjazdu przed zakwaterowaniem Gości.

Odbiór kluczy odbywa się w biurze Dream Apart w Ustroniu (43-450) na ul. Marii Konopnickiej 17B,  w godzinach od 15:00 do 20:00. Zakwaterowanie po godz.  20:00 odbywa się za dodatkową płatnością 50 zł. Prosimy o informację z dokładną godziną przybycia.

Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 50 % wartości rezerwacji. Zapłacona kwota zadatku nie podlega zwrotowi w przypadku anulowania lub skrócenia rezerwacji. Gościom nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy, zgodnie z Ustawą o Prawach Konsumenta. System rezerwacyjny opiera się na integracji Hotres, Channel Manager, PMS. Synchronizacja systemu wymaga stałego, sekwencyjnego przesyłu i odbioru danych. Nawet kilkusekundowy przesył informacji o dostępności apartamentu nie pozwala na 100% wyeliminowanie równoczesnego wpływu rezerwacji, jeśli Goście zatwierdzą je w tym samym czasie. W takiej sytuacji do zawarcia umowy dochodzi wyłącznie z jednym Gościem, którego rezerwacja wpływie do systemu jako pierwsza. Środki zabezpieczające rezerwację drugiego Gościa zostają zwrócone niezwłocznie na rachunek, z którego zostały przesłane, a potwierdzenie rezerwacji zostaje unieważnione. Unieważnienie to możliwe jest jedynie w ciągu pierwszej doby od wykonania zdublowanej rezerwacji. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, zrezygnuj z wykonania rezerwacji.

Ważne odległości

Rynek

1 km

Deptak

550 m

Rzeka Wisła

600 m

Restauracja

800 m

Sklep spożywczy

400 m

Stoki narciarskie

3 km

[google_map_easy id="1"]