WILLA BORÓWKA

 43-374 Buczkowice, Borówkowa 1259

Kalendarz dostępności

O obiekcie

Duży, przestronny dom usytuowany 5 min jazdy samochodem od Szczyrku. Spokojna i cicha okolica stanowi idealne miejsce dla turystów szukających spokoju, a jego lokalizacja stanowi idealną bazę wypadową na pobliskie wyciągi narciarskie i wycieczki górskie.  Willa składa się z 3 pięter oraz bardzo dużych tarasów na każdym z nich. Na parterze znajduje się  przestronny salon z kominkiem oraz tv i łazienka. Na 1 piętrze jest kuchnia z jadalnią, krzesełko do karmienia dla dzieci, pokój z dużym stołem i krzesłami, łazienka z wanną. Na drugim piętrze jest jedna sypialnia z dwoma łóżkami podwójnymi, szafa, łóżeczko turystyczne dla dzieci oraz dwa pokoje z dwoma łóżkami pojedynczymi, łazienka z prysznicem.  Kuchnia jest wyposażona w lodówkę, zmywarkę, piekarnik, płyta kuchenna, mikrofalówka, naczynia, przybory kuchenne. Do dyspozycji gości duży ogród z miejscem do grillowania oraz garaż. Dom przeznaczony dla 8-12 osób.

Do kosztów za nocleg należy doliczyć jednorazową opłatę za serwis apartamentu. Kwota ta doliczana jest do każdej rezerwacji bez względu na długość planowanego pobytu.
Serwis apartamentu wynosi : 250 zł.
Opłata ta zostanie pobrane gotówką w dniu przyjazdu przed zakwaterowaniem Gości.

Zakwaterowanie Gości odbywa się w zarezerwowanym apartamencie/domu, po uprzednim ustaleniu godziny z Rezydentem. Zakwaterowanie po godz.  20:00 odbywa się za dodatkową płatnością 50 zł.

Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 50 % wartości rezerwacji. Zapłacona kwota zadatku nie podlega zwrotowi w przypadku anulowania lub skrócenia rezerwacji. Gościom nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy, zgodnie z Ustawą o Prawach Konsumenta. System rezerwacyjny opiera się na integracji Hotres, Channel Manager, PMS. Synchronizacja systemu wymaga stałego, sekwencyjnego przesyłu i odbioru danych. Nawet kilkusekundowy przesył informacji o dostępności apartamentu nie pozwala na 100% wyeliminowanie równoczesnego wpływu rezerwacji, jeśli Goście zatwierdzą je w tym samym czasie. W takiej sytuacji do zawarcia umowy dochodzi wyłącznie z jednym Gościem, którego rezerwacja wpływie do systemu jako pierwsza. Środki zabezpieczające rezerwację drugiego Gościa zostają zwrócone niezwłocznie na rachunek, z którego zostały przesłane, a potwierdzenie rezerwacji zostaje unieważnione. Unieważnienie to możliwe jest jedynie w ciągu pierwszej doby od wykonania zdublowanej rezerwacji. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, zrezygnuj z wykonania rezerwacji.

Ważne odległości

Rynek

5 km

Deptak

3-4 km

Rzeka Żylica

2 km

Restauracja

1,2 km

Sklep spożywczy

1,3 km

Stoki narciarskie

6 km

[google_map_easy id="2"]