APARTAMENT ZETA PARK 2

Ustroń, ul. Leopolda Staffa 19/5

Kalendarz dostępności

O apartamencie

Zeta Park 2 to przytulny, komfortowy apartament przeznaczony dla 4 osób, o powierzchni 60 m².
Apartament posiada:
Salon z rozkładaną sofą dla 2 osób, duży stół z krzesłami, stolik kawowy, 2 fotele + podnóżek, TV z płaskim ekranem i telewizją satelitarną, biblioteczką ze sporą kolekcją książek,  kolorowankami i przewodnikami, namiot tipi dla dzieci.
Aneks kuchenny w pełni wyposażony, znajduje się tu lodówka, piekarnik, płyta kuchenna, zmywarka, czajnik, przybory kuchenne, garnki, patelnia, naczynia, ekspres do kawy.
Sypialnia z dużym łóżkiem małżeńskim, fotel, szafa, wieszak.
Łazienka z wanną, wc, pralką.
Do dyspozycji gości jest również sprzęt do prasowania, suszarka na ubrania, odkurzacz, krzesełko dla dziecka.

Apartament położony jest 200 m od ustrońskiego rynku, na strzeżonym, ogrodzonym osiedlu Zeta Park.
Miejsce parkingowe w garażu podziemnym.

W tym apartamencie akceptujemy pobyt ze zwierzętami.

Do kosztów za nocleg należy doliczyć jednorazową opłatę za przygotowanie apartamentu oraz opłatę miejscową. Kwota ta doliczana jest do każdej rezerwacji bez względu na długość planowanego pobytu.
Serwis apartamentu wynosi : 120 zł.
Opłata miejscowa wynosi: 3 zł   os.
Opłaty te zostaną pobrane gotówką w dniu przyjazdu przed zakwaterowaniem Gości.

Odbiór kluczy odbywa się w biurze Dream Apart w Ustroniu (43-450) na ul. Marii Konopnickiej 17B,  w godzinach od 15:00 do 20:00. Zakwaterowanie po godz.  20:00 odbywa się za dodatkową płatnością 50 zł. Prosimy o informację z dokładną godziną przybycia.

Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 50 % wartości rezerwacji. Zapłacona kwota zadatku nie podlega zwrotowi w przypadku anulowania lub skrócenia rezerwacji. Gościom nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy, zgodnie z Ustawą o Prawach Konsumenta. System rezerwacyjny opiera się na integracji Hotres, Channel Manager, PMS. Synchronizacja systemu wymaga stałego, sekwencyjnego przesyłu i odbioru danych. Nawet kilkusekundowy przesył informacji o dostępności apartamentu nie pozwala na 100% wyeliminowanie równoczesnego wpływu rezerwacji, jeśli Goście zatwierdzą je w tym samym czasie. W takiej sytuacji do zawarcia umowy dochodzi wyłącznie z jednym Gościem, którego rezerwacja wpływie do systemu jako pierwsza. Środki zabezpieczające rezerwację drugiego Gościa zostają zwrócone niezwłocznie na rachunek, z którego zostały przesłane, a potwierdzenie rezerwacji zostaje unieważnione. Unieważnienie to możliwe jest jedynie w ciągu pierwszej doby od wykonania zdublowanej rezerwacji. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, zrezygnuj z wykonania rezerwacji.

Ważne odległości

Rynek

100 m

Deptak

400 m

Rzeka Wisła

900 m

Restauracja

400 m

Sklep spożywczy

800 m

Stoki narciarskie

3 km

[google_map_easy id="1"]